Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem bele tudnék szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem bele tudnék szeretni valakibe, akivel igazán jól kijövünk, bárhogy néz ki!?

Figyelt kérdés

Hol keressek ilyen online felületet? Elég kívülről, ha tudom a valódi korát(max 36), és hogy legalább olyan magas, mint én cipőben(172 cm) és hogy nem szélsőségesen elhízott, mondjuk 172 centihez 110 kiló nem lenne rendben, és hogy normális méretű(legalább 12 centi és 2,5 vastag a farka és potens) a pénisze.


Annyira hiányzik, hogy valakivel egy hullámhosszon legyek, hogy külsőre csak ennyi elvárásom van, de valami olyan oldal kellene, ahol látszik, hogy a fő témákban kijövünk, vagy el tudjuk fogadni a másik véleményét és beszél is róla, megvitatja.. Legyen valami kérdőív vagy ilyesmi, ahol a hasonlóan gondolkozókat hozzák össze. Hol van ilyen oldal, ahol a belső az elsődleges és van egy előzetes szűrő?


2021. ápr. 23. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Tüdőszűrő állomáson - a belső az elsődleges és van szűrő
2021. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz facen olyan csoportokat keresni, amik a hobbijaiddal kapcsolatosak? Én benne vagyok például biciklis meg túrázós csoportokban is, engem ezek érdekelnek. Minden hétvégére szoktak szervezni programokat, nem is keveset. Kifejezetten szingli túrázók csoportja is van például. :D

Biztos más érdeklődési körökben is vannak ilyenek.

2021. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A hobbi szerintem lényegtelen, olyan kérdések érdekelnének, hogy rasszista-e, homofób-e, politikai beállítottsága, megdugna e egy 16 évest 36 éves felnőtt férfi létére, mit gondol a hűtlenségről, eltitkolná e valamilyen dolgát, amit szégyell, utálja e az állatokat, lakna e velük, eszik e állati eredetű ételeket, mit gondol a rendetlenségről, egészséges életmódról, a kövérekről, macskákról, gyerekekről, perverziókról, pénzről, horoszkópokról, meg ilyesmi. Amik nincsenek ráírva az ember arcára, nincs köze a hobbijához és nem kell 1000 emberrel beszélgetned, hogy hasonló gondolkodásút találj. A hippi ugyanúgy bringázik, mint a karrierista, a biciklizés szeretetére meg nem lehet kapcsolatot építeni. Hasonlóan gondolkozó embereknek nem feltétlen van közös hobbijuk.
2021. ápr. 23. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha hasonló párt szeretnél, vedd a fáradtságot és ismerd meg. mi az izgalmas abban, hogy ki van minden írva az oldalára, és úgy kezdtek el beszélni, hogy majdnem mindent tudsz róla? ennyire puhányok lettek a nők? akkor mégis milyen jogon vártok el a férfiaktól bármit is??
2021. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy az online felületeken ha látom a személy írásán azt a kellemes intellektualitást, akkor rá írok. Általában nagyon jó ilyenekben a megérzésem. Rád is írnék, és ledarálnám azokat, amiket te tudni akarsz, én is csak gyorsan át mennek rajtuk, és utána lenne az ismerkedős rész. De én fiatal vagyok, 21 éves.
2021. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de annyit írtál, hogy egy hullámhosszon akarsz az illetővel lenni, hol találj ilyet? Én magamból kiindulva olyan emberrel tudok egy hullámhosszon lenni, akinek hasonló az életritmusa az enyémmel, azaz egy Budai várséta nem minősül neki túrázásnak. A hobbi igenis egy jó kiindulópont egy olyan szinten elveszett embernek meg pláne, mint te. Azt sem tudod hol kezdd ezt az egészet, de lehurrogod a segítő kommentem. Pedig közös hobbi kapcsán nem is erőltetett, ismerkedős jellegű feltétlenül a dolog és mindenféle feszélyezettség nélkül tudod megismerni a másikat. De igaza van a másik kommentelőnek. Ilyen adatlapos hülyeséget sehol nem fogsz találni, ne vicceljünk már. Mert ha minden ponton megfelelne kegyednek valaki, de ő eszik húst, te meg nem, akkor már nem is kell neked? Arról nem is beszélek, hogy 0 energiát akarsz abba beleölni, hogy kommunikáció révén ismerd meg a másikat, ami baromira illúzióromboló. De azért sok sikert hozzá.
2021. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztem a 21:22es nagyon félreértett, és elég agresszív. Ne törődj vele. Semmi hurrogast nem csináltál. :D
2021. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is, például él is eszek húst, egyáltalán nem igen nem listát kerestem, hanem igen, miért, nem miért, és lehet akár vegán is, csak a gondolkodásunk passzoljon, legyen érthető számomra a miértje, hogy el tudjam fogadni.


Mondjuk az életritmussal igaza van, de ez 5 ezer más dologra is igaz, mondjuk aki 12-24 órázik majd pár napot pihen, nem sokkal fogsz többet mozogni, mint azzal, aki csak szimplán nem szívesen túrázik, hanem mondjuk semleges neki. Én ilyenekben(mindkettőben) szívesebben alkalmazkodnék, minthogy a dolgokhoz valló hozzáállásban kelljen kompromisszumot kötnöm.


Az első egy, két majd 5 évben nekem is megfelelt a szimpátia alapján választás, de aztán egyre több lett a komoly nézeteltérés, legutóbb teljesen véletlenül derült ki, hogy rühelli a transzokat, jól összevesztünk mert csak hajtogatta, hogy nem normális(szerintem se, de nem ártanak senkinek), tiszta agresszívbe ment át, és mintha elfelejtett volna gondolkozni, majd posztolt pár agyhalott gyűlölködő videót és egy pillanat alatt kiábrándultam.. Nem egy ilyen eset volt, ez volt csak a legutóbbi. Nem tudom mit csináltam volna, ha ez 5 év után derül ki és nem 2 hónap után.. nem ment a kommunikáció, mert nagyon eltért a gondolkozásunk, hozzáállásunk.


21 éves srác tényleg nagyon fiatal, én 29 vagyok, mondjuk úgy 26-ig tudnék engedni lefelé:)


Most találtam az okcupidot, ott van pár kérdés, meg ahogy nézem a twoon is, de nem az igazi.

2021. ápr. 24. 02:30
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Te hogy nézel ki kedves kérdező? Mert elég alacsonyak az elvárásaid.
2021. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szép vagyok( viccen kívül), viszont itt elég sokan nem bírnak, és az életben sem mindenki van oda értem.
2021. ápr. 24. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!