Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem idővel alakul ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem idővel alakul ki, vagy egyből bele tudtok szeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Hisztek egyáltalán abban, hogy létezik szerelem első látásra? Hogy vélekedtek erről és milyen tapasztalataitok vannak?

2021. jan. 30. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom, hogy van ilyen is-olyan is.
2021. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Én nem hiszem, hogy van szerelem első látásra. Első látásra vonzalom van, ami szerelemmé alakulhat.
2021. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nagyapám azt mondta, hogy számára olyan, mint a villámcsapás, azonnal tudta, hogy ő lesz a felesége, együtt vannak már több, mint 50 éve.

Nekem a barátommal több hónap alatt alakult ki a dolog, mert előtte már teljesen kiégettek ezek a villámcsapások, mindegyik nagyon viharos kapcsolat volt.

Szóval szerintem mindkét fajta lehet igazi.

2021. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemely szerint negyven eve voltam eloszor szerelmes, es mindig villamcsapaskent jott.
2021. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút személyiségfüggő. Én ha egyből nem éreztem azt a bizonyos bizsergést, akkor hónapok elteltével sem jött, a férjemmel kapcsolatban meg kis túlzással a bemutatkozó kézfogásunknál leszólt az égi hang mennydörögve, hogy Ő AZ!

Szerintem mindkét típus lehet őszinte és valódi és tartós.

2021. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van szerelem első látásra. Sajnos én is így szoktam szerelmes lenni. Olyan van, hogy nem fogom fel rögtön, de rendszerint a második találkozásnál olyan szinten összeugrik a gyomrom a láttára, hogy akkor már kénytelen vagyok tudomásul venni. Ha 2-3 találkozó után nem érzem ezt, akkor abból nem lesz szerelem soha az én esetemben.

Viszont az a villám nem túl sokszor csap be. Mondjuk 10 évente egyszer.

2021. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!