Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci lányként de szép arccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányként de szép arccal milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés
176cm vagyok és 110kg-ról már sikerült 90-92re lefogynom. Nagyon nehezen megy de dolgozom rajta hogy normális ablakom legyen. Szép arcúnak tartanak általában,de a testem miatt gátlásos vagyok.
2021. ápr. 23. 14:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
#9: Köszönöm! Tehát, arra is képtelen vagy, hogy egy indokot megfogalmazz a lepontozásra. Oké, mondjuk ilyen szintű emberektől a minusz plusz.
2021. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Mondod ezt te.

Bagoly mondja...

Innen látszik, hogy agyhalott vagy.

Ez, hogy azért könnyű neki, mert nő, egy agyhalott válasz, ezen nincs mit magyarázni, valótlant állítasz, baromságot.

Élj a kis incel világodban, ahol neked azért nem terem babér, mert férfi vagy.

Kb ennyit ért a válaszod. 0.

Ez így már elég indoklás?

2021. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#12: Leírtam egy választ. Rákérdeztem, hogy miért lett lepontozva. Az égvilágon semmiféle cáfolatot nem tudtál összerakni. Persze, hogy ezt mondom, ha ez történt. És most is csak annyi sikerült, hogy idehánytál valami beszólást.

Incel meg továbbra sem vagyok, hiába merül ki az oldalon való érvelésed mindig ennyiben. Tőled már jó párszor megkaptam tök ugyanezt a választ: Ha valaki neked nem tetszik, arra automatikusan odaírod, hogy agyhalott meg incel.


Az mondjuk kiderült, hogy amire fröcsögsz, azt fel sem fogtad: NEM azt írtam, hogy a kérdezőnek könnyű lesz, mert nő, hanem azt, hogy jó esélyei vannak. Mondjuk, miután csak ilyen fröcsögést sikerült összehozni, nem meglepő, hogy egyszerű magyar mondatok értelmezése sem megy.


Elgondolkodtató és szomorú, hogy itt erre van igény. Ismét megmutattad, hogy az incelekkel mozogsz egy szinten.

2021. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze, persze. Más szemében a szálkát...ez megy neked, ezzel kifújt. Olyanon nincs mit magyarázni, ami nem fedi a valóságot.
2021. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Szóval, szerinted más szemében a szálkát, ha csak beszólásokat dobsz össze és képtelen vagy magyarázatot adni valamire? Az nem csak szálka, hogy szétfröcsögöd az oldalt.

A magam szemében meg jelenleg mit kéne látnom? Írtam egy választ a kérdezőnek, amibe beleálltál, mert láttad, hogy ma is beleköthetsz egy férfibe. Ezt elég sokszor bejátszod.

Olyanon valóban nincs mit magyarázni, ami nem fedi a valóságot, te mégis naponta leincelezel random embereket. Légyszi, ha már leírtad saját magad ezt a tanácsot, akkor fogadd is meg.

2021. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az megvan, hogy mennyi felhasznàló van itt?😀

Azt hiszed, hogy minden incel hőbörgésre adott válasz mögött egy ember áll?🤣

Grat. Nincs hozzáfűznivalóm.

Galambokkal fölösleges sakkozni.

Szebb életet kívánok neked, mint ami eddig jutott!

(Más mentség nincs a viselkedésedre, bár ez sem mentség)

2021. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha lefogysz 60 kilóra , akkor van esélyed.
2021. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%

#16: Nem minden válasz mögött áll ugyanaz, csak megvannak a jellegzetes szövegeid, amiket előszeretettel tolsz. Azt sem vagy képes felfogni, hogy aki nem olyan korlátolt gondolkodású, mint te, az nem lesz egyből incel.

Nekem szerencsére szép az életem. Nem vagyok olyan megkeseredett, mint te és remélem, hogy soha nem is leszek. Mentség meg nem kell a viselkedésemre. Miért kéne mentség arra, hogy nem csak kötekedek, mint te, hanem képes vagyok érvelni is?

2021. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a legtöbbek (konzerv) ízlését a média alakítja, ami nem csak azt súlykolja, hogy egyedül vékonyan lehetsz szép, hanem azt is, hogy egy túlsúlyos nőt nehezebb felvállalni, hogy egy ilyen lány mellett mindenki azt gondolja majd egy fiúról, hogy "jobbat nem sikerült szereznie". Pedig természetes módon ahány ember, annyi preferencia. Én például soha nem szégyelltem magam, amiért kimondottan a telt lányok vonzanak, de nem is vagyok az a mindenkinek megfelelni vágyó típus. Az önmagadra igényesség persze számít, de azzal az alapján amit leírtál nincs is nálad probléma. A másik sztereotípia ugye, hogy a kövér nők igénytelenek, hisz ha nem lennének azok a "testükre is jobban odafigyelnének". Erre nem tudok mást írni, mint hogy orbitális baromság. Ettől függetlenül nyilván mindig törekedni kell az ilyen sztereotípiák lebontására. Szóval fel a fejjel. Sok hendikeppel indulsz az ismerkedésnél, de ezek nagy része társadalmilag generalizált és személyesen nem tudsz mit tenni ellenük. Amúgy ha van kedved beszélgethetünk. Nem bugyiba avászkodni szeretnék, csak barátilag :D
2021. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!