Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szép lányként akármennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép lányként akármennyit dolgozom magamon, ne reménykedjek kölcsönös vonzalmon alapuló kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy magadnak nem tetszel, nem jelenti azt, hogy másnak sem. Magával mindig kritikus az ember, valaki az átlagnál jobban is. Ha nem is hiszed, de 100%, hogy van aki szépnek talál.
2015. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Képet linkelhetnél.
2015. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Én képes vagyok szinte minden lányt vonzónak látni, ellenben egy lány sem képes legalább egy kicsit vonzónak látni csak azért, mert alacsonynak és ocsmánynak születtem.
2015. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad!

Sok sikert és szerencsét kívánok!

2015. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy "nem szép"? Egyébként a pozitív kisugárzás elég sokat dobhat az emberen.
2015. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mire alapozod azt, hogy nem vagy szép? Ha csak magadat tartod annak, akkor az nem biztos, hogy úgy van. képet ha küldenél, pár férfi meg is mondaná. De persze tudnod kell, nem mindenkinek lehet tetszeni. De lehet, hogy valakinek éppen te jössz be!
2015. nov. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mennyire vagy ronda? van az ábrázatodon bibircsók?egyik lábad hosszabb mint a másik? miért dolgozol te magadon? nincs aki jól megdolgozna?
2015. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De. Úgyis lesz olyan, akinek tetszeni fogsz. Lehetetlen, hogy eddig olyan pasival még nem találkoztál, maximum a saját igényeid raktad túl nagyra és ignoráltál mindenkit, aki alatta volt, de kezdeményezett volna.

Küldj képet és megy a vélemény.

2015. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az h nem szép relatív. Linkelj vmi képet, h kb kihez hasonlítasz.


Mármint van a csúnya lány, aki tényleg sok jóra nem számítha,t max ha egy magához való súny acsávót talál.


De van egy csomó önértékelési hibával rendelkező lány, aki valóban nem modell alkatú és arcú, de egy kis smink, szép ruha, igényes frizura rögtön felhozza őket az átlagos, vagy akár átlagon felüli csoportba.

2015. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy nő sosem lehet olyan csúnya, hogy ne tudjon valamit alakítani rajta egy bőrgyógyász/plasztikai sebész. Ha nagyon nem vagy megelégedve az arcoddal, akkor javaslom, hogy ezen az úton kezdj el indulni. Viszont az igényeid ne legyenek nagyobbak annál, amit reálisan mérve te tudsz nyújtani. Én is eszerint az elgondolás szerint próbálok ismerkedni, mert a 170 centimmel tudom, hogy kevesebbet érek, mint egy magasabb férfi, így az igényeimet elég komolyan lejjebb kellett adnom.
2015. nov. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!