Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Biztos megéri arra, hajtani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos megéri arra, hajtani, hogy az embernek legyen egy szép barátnője?

Figyelt kérdés

Gondoljunk bele mik jellemzik általában a szép csajokat:

flegmák, hisztisek, pénzéhesek, beképzeltek, bunkó parasztok, követelődzőek, kigyúrt kell nekik mindenáron, sokat kell rájuk költeni a bulvár hülyeségeken, és divaton, meg bulizáson kívül talán semmi nem érdekli őket. Úgy vettem észre ezek jellemzők a plázacicákra, ÉS A természetesebb szép csajok IS egyaránt. Én csak a rosszat tudom feltételezni a szép csajokról. Az utcán látom, hogy mennyire arrogánsan képesek ezek vonulni.


2015. nov. 15. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj azért mert. 75%ilyen még mindig van 25%aki szép és mégsem flegma,vonulós beképzelt liba!!!
2015. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valóban eléggé ki van nyílva a csipájuk, de ezen változtatni nem tudsz.

Fiatalabb korban már több a férfi mint a nő és, ha neked is tennék a szépet a csajok az utcán, megnéznének, buliban nyomulnának rád, sok egyéb helyzetben kivételeznének veled, tudnád, bármikor lehet új kapcsolatod szóval hűségesnek sem kell maradnod (yolo szemlélet) akkor neked is kinyílna a csipád. Ezt teszi az emberekkel a népszerűség.

2015. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na most ezt úgy mondod,mintha az átlagos és csúnyább kinézetű nők nem pont ugyanilyenek lennének... -.-

Vagy lehet,hogy csak velem ilyenek,mivel nem születtem helyesnek...

De a lényeg az,hogyha nem nézel ki elég jól a nők számára,akkor az összes ilyen lesz veled...

Felszínes,és sokszor pénzéhes is.

Kivételek meg ki tudja merre járnak,lehet a bolygónk másik felén valamerre.

24/F

2015. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább az a gáz, hogy azt a tortát nem csak egyedül fogod megenni, ugye tudod? :)
2015. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a csalfa, csúnya, agyon hízott, f.ngtól bűzlő hisztigépek megérik a strapát.

Inkább vagyok plázacica, de külföldön, itt még az igényes a divat -.-

2015. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van 1-2 gyöngyszem azért, csak nagyon nehéz megtalálni.


Kérdező: olyannal sose legyél,akiről úgy gondolod, hogy nem 10/10-es számodra! Annak semmi értelme. Ha el is romlik a kapcsolat,akkor se legyél olyannal,aki számodra nem vágykeltő stb. Menni kell tovább, ha valami nem sikerül jól és majd találsz megfelelőt úgyis.

2015. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Namármost akinek a szép csajt az agyonszolizott, beképzelt, pénzéhes partypic*a jelenti, az meg is érdemli. :D
2015. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Már maga a kérdés baromság. Én elég sok szép nővel ismerkedtem már meg, a legtöbb visszautasított vagy egyszerűen elsikkadt valahol, néhány összejött, de a lényeg, hogy kirívóan ritkán bántak velem lekezelően, megalázóan. Ha normálisan mentem oda, 10-ből 9-szer udvarias reakciót kaptam, még ha vissza is utasítottak.

Most attól, hogy manapság mindenki fapofával mászkál az utcán, még nem tudod, hogy milyen ember. Te állandóan vigyorogsz talán, mint a tejbetök?

2015. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Biztos nem jönnék össze egy ilyen előítéletes megmondóemberrel, akiből süt a keserűség és a kisebbségi komplexus. Akkor legyél b_zi és meg van oldva a problémád.
2015. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!