Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci lányként de szép arccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányként de szép arccal milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés
176cm vagyok és 110kg-ról már sikerült 90-92re lefogynom. Nagyon nehezen megy de dolgozom rajta hogy normális ablakom legyen. Szép arcúnak tartanak általában,de a testem miatt gátlásos vagyok.
2021. ápr. 23. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Jó, hogy ezt felismerted és teszel érte. Még 20 kiló és már nem leszel egészségügyileg a túlsúlyos kategóriában.

Esélyeidről annyit, hogy valaki konkrétan a krónikusan túlsúlyos nőkre bukik, míg más anorexiásokra. Szóval, zsák a foltját.

2021. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Van olyan ismerősöm aki 120 kilo minimum, max 170cm magas, arcra ronda, alakja sincs. Attól hogy súlyosabb, melle sincsen, és feneke se. Hasra széles, karra stb...

Eddig csak vékony, helyes pasijai voltak. Soha nem láttam még ronda pasival! Egy haverom is szerelmes volt belé, akkor pedig már 1 gyereke is volt 22 évesen... Megkérdeztem mi tetszik neki benne?

Kedvesnek tartotta, jó vele beszélgetni, stb..


Tehát szerintem bőven van esélyed. Sokaknak a belső tulajdonságok, személyiség nagy mértékben szépítenek.

2021. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Egy a méretünk kedves kérdező :)

Vagyis egy volt

Én 110 vagyok 😁

Nekem elég sok férfi volt az életemben

Külső szemmel nézve is elég jó pasik

Én jól érzem magam a bőrömben és ez meg is látszik a kisugárzásomon

Mindig a legjobbat kerestem magamnak és azt is kaptam

Sok szexkapcsolatom is volt

És jó pár több éves is

Egyáltalán nem tapasztalok hátrányt sehol.

Mindig szerencsés voltam minden téren

Nagyon is jók az esélyeid :)

Tapasztalat beszél

Az hogy ki mit mond mellékes

És ez nem a legjobb oldal arra hogy ezt felmérd hidd el!

29/N

2021. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Eleve lányként jó esélyeid vannak. Az egész már csak attól függ, hogy reálisak az elvárásaid vagy az egekben vannak.
2021. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Annyira elegem van már belőle, hogy ezen az oldalon mindig van olyan, aki azzal jön, hogy olyat keress, akinek nem számít a külső.Milyen megalázó beszólás ez?! Szépítsen rajta a belső sokat? És ha már így is szép mondjuk, akkor mi van? Csak azért, mert több kg, mint ami nektek megfelel, már kompenzàlnia kell a belsőjével?

De! Számítson a külső!

Olyat keress, aki számára te vagy a legszebb, legcsinosabb, és aki imád így ahogy vagy. Minden más felállás felejtős és megalázó.

Egyrészt ne formáljatok vélemènyt látatlanban, hogy ő már csak olyannak tetszhet, akinek nem szàmít a külső, mert simàn tetszhet nagyon sok férfinak, akinek igenis számít a külső, legfeljebb sz@rik a tömegideálra, mert neki nem az jön be.

Másrészt pedig elég sok nőt ismerek, akiről senki nem mondaná meg, hogy hány kg. 176cm nem is alacsony, tehát teljesen simán eloszolhat rajta a súly már most is.

Az 1-es tanácsát pedig, hogy még 20kg, hagyjuk is...

Mi szerint? A BMI szerint??

2021. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
vagyis dagadt,túlsúlyos,kövér,hájas,zsiros.....diéta,egyszerű ....
2021. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
A #4-es válaszomban mégis mi lett lepontozva? Tényleg ennyire beteg már néhány ember az oldalon, hogy instant gondolkodás nélkül a férfi válaszokra megy a minusz?
2021. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Ha tud és akar is, akkor fogyjon.

Senkit nem kell arra bíztatni, hogy fogadja el magát, meg keressen olyat, akinek jó így.

Egy kövér nőnek soha az életben nem lesznek olyan esélyei a férfiaknál, mint egy normális testalkatúnak.

2021. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 4!

Az eszetlen válaszok vannak lepontozva kizárólag:)

A tied az.

2021. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
akinek tetszel annál sok, akinek nem, annál kevés :D
2021. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!