Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan csinos vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csinos vékony lány aki elfogadja, hogy anyukám mindig sokkal fontosabb lesz nekem mint ő?

Figyelt kérdés
Egy anya mindig mellettem marad, igazi önzetlen szeretet az anyai szeretet... egy barátnő nagyon más, ő egyszerűen amikor akarja feláll és lelép és utána már nem fog szeretni, önző szeretet az övé.. aki ennek ellenére jobban szeret egy nőt mint az anyját az nem normális..
2021. ápr. 23. 06:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Leválási problémának hívják, szakember tud segíteni. A kérdésre válaszolva: Nem.
2021. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el légy oly kedves,hogy az egyik miért zárja ki a masikat?

Másrészt itt minőségbeli eltérésről van szó,nem mennyiségbeli.

Nem szeretheted egyiket sem jobban,mert nem ugyanúgy szeretsz egy partnert,mint az anyádat.

2021. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Alapvetően nyilván szeresse és tisztelje az anyját és persze, viselje gondját, gondoskodjon róla, ha mondjuk már idős vagy ápolásra szorul vagy valami, de mikor pl. leválási meg önállósági gondok/kérdések vannak, az nekem nem kell. És nekem gyanús, hogy nálatok ez a helyzet.
2021. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
92%

Azon tényen, hogy anyáddal szeretitek egymást, törődtök egymással, mit változtathat, ha külön életet élsz a pároddal?

Szerintem benned már sikeresen bűntudatot keltett anyukád.

2021. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!