Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan csinos vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csinos vékony lány aki elfogadja, hogy anyukám mindig sokkal fontosabb lesz nekem mint ő?

Figyelt kérdés
Egy anya mindig mellettem marad, igazi önzetlen szeretet az anyai szeretet... egy barátnő nagyon más, ő egyszerűen amikor akarja feláll és lelép és utána már nem fog szeretni, önző szeretet az övé.. aki ennek ellenére jobban szeret egy nőt mint az anyját az nem normális..
2021. ápr. 23. 06:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem kellene ilyen pasi 🤷‍♀️
2021. ápr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%

És te nem lennél önző, hogy felállsz és otthagyod, amikor szüksége lenne rád, mert pl. segíteni kéne a háztartásban vagy fürdetni a gyereket?

Képzeld, másnak is van anyja akit szeret, de nem lóg a seggében, hanem felnőtt módjára él.

2021. ápr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%
Eljön az idő mikor le kell válni anyukáról, isten mentsen egy ilyen pasitól.
2021. ápr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Persze, mindegyik csinos vékony lány elfogadja, hogy számodra anyukád az első! Épp csak nem akarnak tőled semmit, mert nem nőttél fel, nem értél férfivé.


Csak azért szólok, nehogy csalódás érjen a partnerkeresésben. Bár jobban belegondolva, ha valami kellemetlenség ér, majd hazaszaladsz édesanyádhoz. Ő főz neked kakaót.

2021. ápr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem, kizárólag a slampos, túlsúlyos lányok fogadják el. De vigyázz velük, mert abban a pillanatban, hogy elkezdenek vagy csinosan öltözni, vagy fogyásnak indulnak, úgy fognak egyenes arányban kiábrándulni belőled.😃
2021. ápr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Én (is?) férfi vagyok, nekem is van anyukám. De sosem volt ez a fontosabb dolog nálam. Ezt sosem értettem más pasiknál. (Férfinak mégsem nevezném őket.)
2021. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem!

Sőt. Voltam ilyen helyzetben. Utált az anyja. (Okát nem tudjuk, már akkor is, mikor még nem is talalkkztam vele

Megmondtam, a páromnak, hogy lehet valasztani, vagy az anyja, vagy engem nem kap meg. En talalok magamnak ezer ferfit!

9. éve házasok vagyunk. Az anyja meg akkor láthathatja az unokáit, ha tud rendesen viselkedni.


P.S. Mikor megismerkedtünk, még gyakornokkent dolgoztam ovónőként, a saját szakmamban.

Megjegyzese: "ovónő???? Hat keveset fog keresni)"


1 evre ra elkezdtem a kovetkező főiskolat, levelezőn. Penzugy szamvitel. Konyvelo lettem:

Megjegyzés: "Könyvelő? Hat alig lesz ideje a gyerekkel foglalkozni.



Na én ebből nem kerek! Meg, hogy barki beleszoljon az eletunkbe.


Ezert nem kezdenek olyan pasival sem, SOHA aki az anyjaval él

2021. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Igen, van ilyen. Először add elő magad, hogy leszakadtál már a csöcsről, csinálj neki egy gyereket hogy "lenyomorítsd", költöztesd hozzátok ("persze kicsim, ez csak azért van hogy spóroljunk.. Majd lesz saját házunk is") és nincs menekvés. A legtöbb szerencsétlen a párjával marad mert egy kolonccal a nyakukon nem tudnak hova menni, nem kellenek senkinek se.

Bravo! Lett barátnőd, és szopogathatod az anyatejet is minden este anyci csecséből!

2021. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Messziről látszik, hogy vita keltésre szolgál csak a kérdés. Viszont ha anyuci pici fia akarsz maradni akkor ne tegyél tönkre egy másik embert mert anyucika pici fia vagy.
2021. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben leülnék anyukáddal és elbeszélgetnék vele, ha már ennyire szereted, hogy ő vajon ő érezte volna magát, ha apád az anyját választotta volna helyette?

"aki ennek ellenére jobban szeret egy nőt mint az anyját az nem normális.."

Nem kell "jobban" szeretni. Másképp kell szeretni. Másfajta szeretet köti össze a párokat és más a szülőket és a gyerekeket. Normális esetben a gyerek leválik a szüleitől és a házastársához kapcsolódik. Ez nem jelenti azt, hogy a szülők nem fontosak és azt sem, hogy ne számíthasson rájuk. Azt kéne megérteni, hogy a szülőktől való leválás nem a szeretetlenség jele.

2021. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!