Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nehezen viselem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nehezen viselem nőként az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok egyedül, előtte az első hosszú kapcsolatomban voltam. Körülöttem a barátnőim mind összejárnak valakivel, csak én nem. Nem vagyok válogatós, igényes vagyok magamra, a környezetem sem érti hogy ilyen “szép csajként” hogy lehetek szingli. Itt közrejátszik hogy az exem a nyakamban, és jó lenne egy férfi érintése, de azért mégse lenne jó visszamenni hozzá és az érzelmeivel játszadozni. Akik voltak már így, hogy vészelték át ezt a kellemetlen időszakot? A barátaimnál mikor látom ahogy “enyelegnek” ez tesz rá leginkább...

2021. ápr. 20. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Első körben le kéne zárnod az ex-et. Nem véletlenül gondolsz rá, amikor érintésre vágysz.

Amikor sikerült túltenni magad rajta, iratkozz fel társkereső oldalakra és ismerkedj.

2021. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Vibri.
2021. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Tinder
2021. ápr. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj nincs veszítenivalód alapon ismerkedni. Nem törvényszerű,hogy azonnal komoly kapcsolatba lépj, lehet az egy barátság, laza kapcsolat, vagy bármi, amiben jól érzed magad.

De igen, jogos...előtte döntsd el,hogy mit szeretnél vagy nem szeretnél az exedtől.

2021. ápr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ismerkedj.
2021. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj rám ...
2021. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!