Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van ilyen, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen, vagy ez csak mese?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az un. alfák minden buli alkalmával össze tudnak szedni valakit egy szexre. Sokan írták már itt is, hogy idén már 5-10 szexkapcsolatuk volt, stb. Tudom, hogy én mozgok rossz közegben, de én ilyet még soha nem láttam.

Szóval, ha eltekintünk attól, hogy a férfiak felső 0,01%-a bőven a szintje alatt választ egy kiéhezett könnyűvérű lányt, akkor mennyire reális amit mások mondanak?

Azt elképzelhetőnek tartom, hogy valaki napokig vagy hetekig nyomul egy csajnál, majd amikor a másik elhiszi, hogy ebből több is lehet, akkor szex után eltűnik az "alfa". De az nekem elég hihetetlen, ami a filmekben is van, hogy bemegy a szórakozóhelyre az illető, és 1 óra után elhozza a modell csajt.


2021. ápr. 18. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Pedig de, van ilyen. Az összes haverom(lány vagyok) bármelyik buliból haza tud vinni csajt. Mondjuk ők jó pasik, ízlésesen öltözködnek, ápoltak, sportosak vagy legalábbis nincsenek elhízva. De rondább pasiknak is simán összejöhet, csak nyilván nem modell csajjal.
2021. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Meg azért egy átlag csaj 20 éves korára már minimum 20-25 pasival feküdt le. Szerinted honnan jön össze ilyen hamar ez a szám? Bizony, az alfák csinálják!
2021. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőmnek is voltak 1 éjszakás kalandjai bulikból, még ha nem is sok. Szóval létező jelenség.
2021. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Nincsenek alfák..a szépség teljesen szubjektív dolog, nem biztos hogy mindenkinek ugyanaz tetszik.

Az ilyen meséket az incelek találják ki, hogy ezzel magyarázzák meg maguknak és másoknak hogy miért sikertelenek a nőknél..ahelyett hogy önkritikát tartanának. Hány olyan szegényebb és csúnyább fiút látni akinek van barátnője/felesége, a környezetemben is van egy pár.

2021. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

A bulikban levő csajok 80%-a az ismerkedéstől 1 órán belül a kocsiban szopik ha bejön neki a pasi. Jól nèz ki és jó a dumája.

Ha nem tetszik neki a pasi akkor bàrmit tehet szóba sem áll vele.

Ismerek olyan 20 éves lànyt aki minden hérvégén más pasi ágyàban ébred. 4 éve jár bulizni, az 200 hétvége, min 100 pasi.

A bulis pasik 20%a viszi az ilyen ribiket.

Normàlis nő nem ismerkedik buliban.

2021. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

A férfiak nagyon, nagyon kis százaléka akár több száz nőt is megdughat élete során. Szerinted ez hogy jön össze? Úgy, hogy velük gyakorlatilag az összes nő lefekszik, méghozzá azonnal. Ők azok, akivel _minden_ nő kivételt tesz, mert annyira ellenállhatatlanok.


A főiskolai albérlettársam is ilyen pasas volt, úgyhogy volt alkalmam végignézni, hogy megy ez. Na ő tényleg kifogta a genetikai-lottó, a nők egyszerűen rajongtak érte. Neki buliba sem kellett mennie, elég volt leugrania a boltba, pár perc múlva már hozott fel nőt dugni. A nők tényleg elvesztik eszüket, mihelyst meg nagyon jó pasi közelébe kerülnek (persze ha csak utalni mersz rá, egyből elkezdenek incelezni idiótamód, lásd 4-es, mert vérciki ez nekik valahol)

2021. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy magas, kicsit átlag feletti de rámenős haverjaim hány lánnyal (általában átlagos, vagy picit alatti) smároltak bulikban (5-8/buli) és utána hány lánnyal szexeltek aznap éjszaka (0,5/buli kb) biztosan van olyan aki minden buliból legalább egy átlagos csajt haza tud vinni.
2021. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Számomra csak mese, én sem láttam még erre példát, de valószínűleg azért igaz lehet. Csak azért furcsállom, mert nekem van pár olyan haverom aki (elméletileg) nagy csajozógép (volt), de amikor velük mentem el bulizni sose láttam, hogy egyáltalán ismerkednének akárcsak egyetlen csajjal is. Pedig elmondásuk szerint elég sok nővel voltak már. Most akkor vagy hazudnak, vagy csak mostanában nincs szerencséjük? Mindenesetre ez eléggé frucsa...
2021. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

"Úgy, hogy velük gyakorlatilag az összes nő lefekszik, méghozzá azonnal."

Ez félelmetes! Feltételezem, hogy te sem gondoltad ezt a mondatot komolyan. A világ nem csak párszáz nőből áll, de mégcsak magyarország sem.


Természetesen vannak olyan férfiak, akik minden buliban ossze tudnak szedni valami bepiált vagy beszívott kis libát egy menetre.

2021. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

"De az nekem elég hihetetlen, ami a filmekben is van, hogy bemegy a szórakozóhelyre az illető, és 1 óra után elhozza a modell csajt."


Az az 1 óra sok esetben jó lesz néhány percnek is.


Ott van a hiba a logikádban, hogy míg a jó pasi és a jó csaj kölcsönösen bejönnek egymásnak, addig ahogy haladsz lefelé a vonzalmi létrán, egyre inkább megalkuvás-szagú mindkét fél részéről a dolog.


A férfi meg még benne is lenne a dologban - hiszen számára nincs tétje, a semmitől a duci csaj is jobb - viszont a nő számára nagyon megalázó tud lenni, ha egy férfi csak az ürítőzsákot látja benne.


Egy szép nő sok esetben nárcisztikus is, az egója is hatalmas és hajlamos az istennői gondolkodásra, hogy "elveszem, ami jár nekem, használom ezt az izmos, jó pasit élő vibrátorként. Loreál, mert megérdemlem..."


Egy ettől lejjebb lévő nő pedig már bizonytalan és minél idősebb, annál több csalódás érte már és annál inkább elhelyezte magát a képzeletbeli ranglétrán, nagyon mélyponton kell lennie, ittasnak és mellette ciklusának is lenni, hogy belemenjen egy ilyenbe.


Az a nő, aki meg csúnyának érzi magát, az meg túl fog kompenzálni és top pasikkal fogja dugatni magát.


#4: Az alfák hülyék lennének megnősülni, amikor anélkül is tudnak szexelni. A férfiak számára a házasságban az egyik legfontosabb a rendszeres ingyenszex.


Aki különböző nőkkel, változatosan megkapja ugyanezt, annak mivel tudja ezt überelni egy állandó nő? Gyerekszüléssel? Nem mindenki akar gyereket, főleg fiatal korban.


#8: Nem mindegy, hogy ezek a haverjaid bizonygatják nagyon, hogy ők mennyire nagy csajozógépek (ezek a történetek mindig sántítanak, tudod sportkocsikkal is az feszít nagyon, akinek a lízingelt Ferrari az egyetlen "vagyontárgya", Bill Gates meg a kötött pulcsijában golfozás közben megjegyzi, hogy mellesleg van neki jó pár autója, mert hobbija, hogy gyűjti őket).


A másik, amikor lúzer, túlkoros szüzek mesterként tisztelik azért, mert őt már 4 lánnyal is látták smárolni és azt beszélik róla, hogy állítólag némelyiküket meg is dugta és ők csinálnak belőle legendát.


Amúgy meg rengeteget számít az életkor is, 25 felett már nehezebb, 30 felett még nehezebb, ez pedig azért van, mert a fiataloknak már túl öreg vagy ránézésre is (itt sok előnye van a kölyökképűeknek), az idősebbek meg már sokkal tudatosabbak, néhány kedves mondattól nem fognak elolvadni, mert már sokszor hallották.


Illetve a külföldiek is sok nőt befűztek és ők is a könnyen kaphatókra mentek, mivel csak maximum 1-2 hetet töltöttek itt.


#9: Szerintem úgy érthette az "összes nőt", hogy azok, akik feküdtek már le életük során akár egyetlen egy olyan emberrel is, akit akkor ismertek meg.


Tehát akinek SOHA nem volt az életében alkalmi és 30 éves korára is a 3 párkapcsolatából a legrövidebb idő 3 hónap és 8 randi volt, mire szex lett a vége, az értelemszerűen nem tartozik ide.


És akkor egy logikai feladvány.


Az említett, 30-asnak, összesen 3 komoly kapcsolattal a múltjában érdeke hazudni azt, hogy neki volt alkalmija vagy szexkapcsolata.


Vagy a ribizlinek érdeke 30 fölött LETAGADNI a múltját és elkenni a sz...rt azzal, hogy "ez amúgy legenda" meg "úgy utálom, hogy ha egy nő már táncol egy férfivel az már megdugta" meg "bevallom olyan volt, hogy potyáztam a taxival, mert ugyanott laktunk, de többet olyat nem csinálok, mert csak összebeszéltek a hátam mögött, hogy dugtam" aztán meg jön a moralizálás, hogy bezzeg a férfi milyen menő, ha megdug egy nőt, de neki nőként miért nincs joga meg miért kell szégyellnie. Ilyenkor úgy vagyok vele, hogy bárcsak lefeküdtem volna annyi pasival, akit állítanak rólam, ha így is úgy is ribi vagyok, akkor legalább meg is tettem volna.


Mert utóbbi is tipikus sajnos.

2021. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!