Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire béna vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire béna vagyok ha randira sem találok lány?

Figyelt kérdés
Sok embernek olyan hihetetlen ez, nekem meg az hihetetlen ha valaki könnyen talál. Világ legboldogabb embere lennék ha találnék hozzám való lányt. De egy randim sem volt eddig. Jó igaz hogy nagyon zárkózott vagyok de neten sokat próbálkoztam.
2021. ápr. 18. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

10.


Sajnos ez fordítva szokott lenni. Átlag Marcsinak nem kell a kérdező.

2021. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: 25 átlagmarcsi közül 2-3-nak azért szokott kelleni.
2021. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az átlagmarcsik egyáltalán nem rossz nők, főleg Magyarországon! Nem kell beérniük a selejttel!
2021. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13.


Kérdező selejt szerinted?

2021. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!