Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg csak akkor szabad odamenni egy lanyhoz, ha jelez felem, egyebkent elkuld a francba?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 02:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért nem te rázod le magadról a nőket?
2018. jan. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem biztos, hogy elküld, csak nagyobb az esélye. Vannak félénkebb lányok, akik nem jeleznek akkor sem, ha tetszik nekik egy srác. A lányoknál a jelzések küldése nem egy veleszületett képesség, azt is tanulni kell, van akinek könnyebben jön, van akinek nehezebb. Én pl. csak 30 éves koromban éreztem rá a dologra.

36N

2018. jan. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, lehet anélkül is próbálkozni, csak kisebb eséllyel.
2018. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Diavolino44 ***** válasza:

Ha csak ahhoz mentem volna oda aki jelez, meg most is szuz lennek.

Csak Bradd Pittnek kuldik a jeleket, de az utcan a nok tobbsege nem Brad Pittekkel jar, hanem atlagos sracokkal.

Illetve a vonzalom egy no eseteben ido intervallum kerdese is.

2018. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezért jó pua tanfolyamra járni, de érted a multkor láttam egy videot ahol a pua mester leszólított egy vadidegen lányt az instant pullolási technikával és vágod, a lány nem is küldte a jeleket de a chill megnyitás szövegnek nem tudodt ellenálni. Aztán később láttam hogy annyira oda lett a pua mesterért hogy az aszisztense lett és a többi videóban már ő segített neki a tanításba hogy minden pua tanulónak meg nőnek legyen jobb.
2018. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Menj oda és mond, meg neki, hogy ne nézzem már ennyire, mert úgy sincs semmi esélye nálad és menjél tovább röhögve. :D :D
2018. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A PUHA mellé mehet egy kis náspáng technikai is. :D

Ha jól elnáspángolod egy furkósbottal, akkor biztos nem fog ellenállni. :D

2018. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha jelet kuld, es odamesz ,akkor is elkuld a francba :D Ezzel sok csaj szorakozik ,aztan rohog hogy o aztan semmi jelet nem kuldott te vagy a hulye zaklato aki felreerti.
2018. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

PUA tanfolyam :D Eredj már... a sok frusztrált szűzről elveszik a pénzt,aztán csajozni se fognak tudni.

Egy másik válaszoló pedig írta,hogy csak a Brad Pitt típusú pasiknak jeleznek vissza a nők. Én nem vagyok Brad Pitt,de már többször kaptam pozitív visszajelzést nőktől.

2018. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

5-ös:

Az nem jutott eszedbe, hogy az a nő már a leszólítás előtt is a puha mester aszisztense volt? :D

2018. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!