Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl gáz csak úgy odamenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl gáz csak úgy odamenni hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen aki felettébb szimpatikus, heti 1 óránk közös, de nem igazán könnyű kezdeményezni az óra típusa miatt(szétszórva kevesen nagy teremben), ezért köszönésnél többet még nem mondtunk egymásnak. Nem túl gáz csak úgy odamenni és elhívni valahova? És ha nem, akkor milyen szöveggel lenne a legjobb kezdeményezni? (nem túl tapasztalt 20\F)
2017. okt. 3. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt! A lány biztos meglepődne és örülne neki, hogy figyelmes vagy, beszélgetsz vele, érdeklődsz és esetleg közeledsz is felé!


Tapasztalatból mondom, ugyanez a szitu, van egy fiú, heti 1 óránk közös egy nagy előadóban és mindig megdobban a szívem, ha látom (habár sajnos nem lesz belőle semmi). Mondjuk mi már beszélgettünk többször is.

2017. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel lehet kezdeményezni?


- Kérj kölcsön egy tollat, mondd, hogy a tiéd épp kifogyott.

- Kérd el az utolsó egy-két óra jegyzetét, mondván, hogy a sajátodat újraolvasva zavarosnak tűnik, és lehet, hogy elírtál valamit.


Aztán hálából hívd meg egy sütire vagy valamire :).

2017. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D , de ezen az órán nem igazán vannak jegyzetek és tollat se használunk :\
2017. okt. 4. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor mit csináltok? Csak ültök és néztek? Valami tankönyv vagy nyomtatott jegyzet csak van. Kérd kölcsön azt. Mondd, hogy a tiéd nyomdahibás, és hiányzik belőle két oldal. Mivel már aláhúzogattál benne, nem tudod visszacserélni. Szeretnéd a hiányzó oldalakat lefénymásolni. Vagy ha kiosztott nyomtatott lapokról tanultok, mondd, hogy elkeveredett.


Legyél már kreatív! :D

2017. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy nem vagyok kreatív :(

Nincs semmi jegyzet, számítógépes óra azt csináljuk, hogy oda kattintunk ahova a tanár és ennyi :\

2017. okt. 4. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltételezhető, hogy amúgy van toll a lánynál, akkor vigyél magaddal egy üres borítékot, kérj kölcsön egy tollat, és címezd meg a borítékot. Ez nem akkora szívesség, mintha egész órára elkérnéd, úgyhogy emiatt kávéra meghívni túl sok lenne, de amikor visszaadod a tollat, kérdezhetsz valamit róla, amivel elindítod a beszélgetést. Ha úgy időzíted, hogy mikor írod a borítékot pont bejön a tanár, és emiatt csak óra után tudod visszaadni a tollat, akkor amíg parkoltok, elindultok pont lesz idő egy kis csevelyre.
2017. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*amíg pakoltok
2017. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd ki az órát olyankor, amikor amúgy is más dolgod van (csak ezért ne szkippelj egyet), keress rá neptunban azokra a hallgatókra, akik felvették ezt a kurzust, a neveket írd be facebook-keresőbe, ha szerencséd van, akkor fenn lesz, és ráírhatsz, hogy megkérdezd, mi volt az előző órán.

Nálunk nem nagyon vannak klikkek, és rengeteg ilyen üzenetet kaptam/írtam, hogy jegyzet kéne, tanár e-mail címe kéne, volt-e katalógus, mi volt. Ha kevesen jártok az órára, akkor meg adja magát, hogy egy 10 fős szeminárium miatt nem a 300 fős szakos csoportba fogod kiírni :)

2017. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk sose értem, hogy ha valakivel van lehetőség személyesen beszélni, akkor miért Facebookon kell bepróbálkozni. Ha élőben szólsz hozzá látod az arckifejezését, hallod a hanglejtését. Érzed, hogy szívesen beszél veled vagy kelletlenül. Sok mindent leszűrhetsz az első reakciójából. Míg az interneten gyakorlatilag vakon puhatolózol. A lány is meggondolja a választ írásban, valószinűleg egy semleges válasz fog visszajönni.


Ráadásul sokkal szimpatikusabb, ha élőben megkérdezed, hogy bejelölheted-e Facebookon, mintha a tudta nélkül kutatod ki és csak úgy ráírsz, anélkül hogy valaha is szót váltottatok volna.


De lehet, hogy csak én vagyok túl régimódi gondolkodású, és ma már az az elfogadott, ha nem egymásra mosolyogva, hanem a képernyőre meredve kommunikálnak az emberek.

2017. okt. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!