Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg csak akkor szabad odamenni egy lanyhoz, ha jelez felem, egyebkent elkuld a francba?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 02:38
1 2
 11/16 Diavolino44 ***** válasza:

#5 tegyuk fel, hogy valos infieldet lattal, s tenyleg spontan tortent minden. Szerinted miert nem azt a 89 masik videot toltotte fel, ahol az instant pull technika nem mukodott?

Az a baj, hogy az ilyen videok miatt azonositjak be a puat atveresnek..instant pull technika nem letezik!

Egy pua

2018. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11#-es:


PUA-ként származott hasznod ebből az egészből, több nővel kavartál így? :-)

2018. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Beleolvastam a válaszokba, de szerintem mindenki félreértette a kérdést.

Az én válaszom az, hogy rendes lány NEM jelez fiúnak, még ha tetszik neki, akkor sem. Nyugodtan odamehetsz hozzá, ha tudod a megfelelő stílust, ha nem lesziázod, mintha ezer éve ismernéd, hanem kulturáltan kérdezel tőle valamit, vagy megkérdezed, ha nem siet túlzottan, elkísérheted-e, mert nagyon szimpatikusnak találtad, szóval a stíluson múlik, hogy leráznak-e vagy sem, meg persze azon is, hogy tetszel-e. De egy normális nőtől ne várd, hogy jelezzen.

2018. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as:

Sok sikert így a "normális" nőknek, nem sokan fognak odamenni hozzájuk, ha semmilyen jelzést nem adnak. A valamire való férfiak nem hülyék, hogy fölöslegesen égessék magukat. :)

2018. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13 as modszere csak akkor mukodik, ha annyira jol nezel ki, hogy kb a lanyok fordulgatnak utanad az utcan. Nem szovegen mulik, hanem kinezeten.
2018. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Diavolino44 ***** válasza:

#12 olyan mintha a pua elotti eletem nem is letezett volna, s csak most kezdtem el volna elni. Ez a rovid valasz.


Marpedig a 13-as teljesen jot irt. Maximalisan egyetertek! Vadidegenkent mesz oda hozza, ereznie kell rajtad az empatiat, hogy ez nem egy mindennapos helyzet, s a beszed nagy reszet neked kell vinned. figyelve, hogy a lany mit mond, ha latod, hogy orul neked, akkor belevonni a beszelgetesbe.

Az a baj a pua-val, meg a hulye kamu youtube videkkal, hogy azt a latszatott kellti, hogy eloszor jon a vonzalom, ezert kell, szivatni a lanyt meg hulyeskedni vele, s utana ez atalakul egy normalis beszelgetesse, s a vege szex.

Nem eloszor van a comfort, mert te is azert paraznal, hogy mit akar toled egy idegen, nem hogy egy lany.

Amikor mar kialakul egy beszelgetes, akkor meg jelzed, hogy ez egy ferfi-noi beszelgetes nem barat-barat.

2018. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!