Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire béna vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire béna vagyok ha randira sem találok lány?

Figyelt kérdés
Sok embernek olyan hihetetlen ez, nekem meg az hihetetlen ha valaki könnyen talál. Világ legboldogabb embere lennék ha találnék hozzám való lányt. De egy randim sem volt eddig. Jó igaz hogy nagyon zárkózott vagyok de neten sokat próbálkoztam.
2021. ápr. 18. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi.

Nekem jó a dumám, és csajok szerint jóképű is vagyok, de örülök ha 1 év alatt egyszer sikerül valami 😂

2021. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Hogyha zárkózott vagy az látszik rajtad, a viselkedéseden. Emiatt nem sikerülnek a randik.
2021. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%

Kettes.

Te meg pontozd le az életedet.

2021. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Ronda vagy.
2021. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, hogy még nincs itt az ideje… Ne az legyen az elsődleges célod, hogy egyből zsupsz az ágyba, hanem csak egyszerűen ismerkedni a csajokkal. Ha a csajok is úgy fogják gondolni, hogy már ideje lenne valami többet is tenni a kapcsolatotokért, akkor azt jelezni fogják. Ha meg nem jutsz tovább a randiig sem, akkor nem volt meg a „link” kettőtök között…
2021. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Mert miért ne lenne itt az ideje?

Mikor lenne, majd ha 40 éves lesz?

"egyből zsupsz az ágyba" - hol írt ilyet, hogy ő rögtön meg akarja fektetni a nőket?

Atyaég..

2021. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj meg nyitni és barátkozni emberekkel. Ha kevés lánnyal beszélgetsz, akkor kevés olyannal is fogsz találkozni, akit érdemes lenne randira is hívni.


Volt pl. olyan informatikus ismerősöm, aki csak mérnök/matematikus/reálos lánnyal akart ismerkedni. Mivel nagyon kevés ilyen lány van, sok körülöttük a fiú, ezért, aki nincs párkapcsolatban, annak sokszor vagy szintén nagyon magasak az elvárásai vagy valami más miatt sok férfi gondolja úgy, hogy nem akar vele kapcsolatot.


Egy lànyos szakon sokkal nagyobb az esélye annak, hogy a lánynak csak szimplán peche van és ezért nem talál párt, sokkal kisebb a konkurencia. Általában ezért érdemes úgy keresni, hogy olyan szakokon, baráti társaságokban ismerkedsz, ahol sok a lány és kevés a fiú.

2021. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Aztán arra gondoltál már h nyitottabbá válsz? 🙄
2021. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"neten sokat próbálkoztam."

Ez mit takar?

2021. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Tudom...atlagmarcsi nem jó, de add lejjebb az igényeidet, és máris lesz valakid
2021. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!