Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb szűz pasi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, több hónapja írkálunk egymással, és már korábban is szóba került hogy találkozzunk.

Szimpatikus nekem, de ugyanakkor félek a csalódástól mert gyanítom hogy szűz még, vagy ha nem az, akkor is valami furcsa van a dologban de nem tudom mi, és nem tudok ezzel az információval mit kezdeni. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Nagyon megkedveltem. Ha nem megyek bele a találkozóba, akkor minden marad így. Ha belemegyek, akkor meg még jobban szimpi lesz, de nem fogok tudni mit kezdeni vele intim helyzetben.

Bőven harmincas korosztály vagyunk.


2021. ápr. 18. 09:57
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kicsit döcögősen, de haladunk a sráccal. Volt már szex is többször. Nem tudom hogy szűz volt e, egyszer mertem rákérdezni a korábbi kapcsolataira, de kitérő választ adott így annyiban is maradt a beszélgetés.

Nem számít én örülök neki nekem tetszik valamiért ez a srác.

2021. júl. 21. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!