Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb szűz pasi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, több hónapja írkálunk egymással, és már korábban is szóba került hogy találkozzunk.

Szimpatikus nekem, de ugyanakkor félek a csalódástól mert gyanítom hogy szűz még, vagy ha nem az, akkor is valami furcsa van a dologban de nem tudom mi, és nem tudok ezzel az információval mit kezdeni. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Nagyon megkedveltem. Ha nem megyek bele a találkozóba, akkor minden marad így. Ha belemegyek, akkor meg még jobban szimpi lesz, de nem fogok tudni mit kezdeni vele intim helyzetben.

Bőven harmincas korosztály vagyunk.


2021. ápr. 18. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Te is szuz vagy vagy miert ne tudnad megmutatni neki hogyan is kell? :)
2021. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
És így maradnak örök szüzek a férfiak...
2021. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
De honnan tudod, hogy szűz?
2021. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
nyugi.. tudni fogja, hogy mit kell kezdeni. Ez ösztönből megy.
2021. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

30 as és szűz?


Több oka is lehet:


1, külsőségek (pl testalkati probléma)

2, önbizalomhiány

3, átlag keresetű (amivel nem akart csajozni)


Én azt tanácsolom hogy ne kísérletezz vele! Valami gond biztos van vele ha itt tart. Annak idején a nyomi kölyköket ledobták a hegyről.

2021. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem, hogy egyes nők ezt miért agyalják ennyire túl? Voltál már vele? Nem. Tehát veled még szűz. Az meg miért számít, hogy volt-e már előtted nővel, esetleg több nővel is? Akkor mi van, ha azok a nők teljesen mások voltak mint te, más igényekkel? Így ugyanolyan tapasztalatlan lesz veled, mintha lett volna már néhány tucatnyi szexuális tapasztalata.
2021. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

De miért lenne gond, ha szűz lenne? Én örülnék fordított esetben egy nő esetében...

Szerintem nincs annyira nagy gond, a beszélgetéseitekből kiderült már volna, hogy van valamilyen furcsa szokása.

2021. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért gond mert úgy érzem soha el sem fogunk jutni addig, mert nagyon, de nagyon gátlásos. Türelmes vagyok vele, de nem tudom hogy kezeljem ezt a gátlásosságát.
2021. ápr. 18. 15:07
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Úgy kezeld, hogy feloldod a gátlásosságát. Szerintem nem árulok el nagy titkot ha azt mondom, hogy a gátlásossága a férfiasságába vetett gyenge hitéből származik, plusz ha valóban szűz, akkor fél attól, hogy nem fog neked megfelelni. Tehát azt kellene a tudomására hoznod, hogy te igenis férfiasnak tartod és kívánod vele a szexet is.
2021. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Találtál egy normális pasit aki megfelel neked mindenben aki kapcsán már azon agyalsz, hogy le akarsz vele feküdni de szűz. Bárcsak lenne egy varázslatos módszer arra, hogy ne legyen többé szűz ... de ugye nincs. Szerintem hagy a fenébe ezt a srácot és keress inkább valakit aki rongyként bánik majd veled de legalább jó sok csajt megdugott és te is egy lehetsz a sok közül.

Lehet, hogy a srácnak van valami nagyon mély oka arra hogy ennyire önbizalom hiányos de kettőtök közül te nem tudtál még felnőni az is biztos.


Nem értem, hogy mi itt a kérdésed. Valószínűleg nem életed legjobb dugása lesz a legjobb szexuális együttléted de ha tényleg ennyire passzoltok akkor nem lehet hogy pár alkalom után már az lesz?


Mondjuk kezeld a gátlásosságát úgy, hogy lehúzod a nadrágját és leszopod ha már úgy is az a dilemmád hogy nem lép. Onnantól kezdve nem lesz gátlásos.

2021. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!