Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb szűz pasi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, több hónapja írkálunk egymással, és már korábban is szóba került hogy találkozzunk.

Szimpatikus nekem, de ugyanakkor félek a csalódástól mert gyanítom hogy szűz még, vagy ha nem az, akkor is valami furcsa van a dologban de nem tudom mi, és nem tudok ezzel az információval mit kezdeni. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Nagyon megkedveltem. Ha nem megyek bele a találkozóba, akkor minden marad így. Ha belemegyek, akkor meg még jobban szimpi lesz, de nem fogok tudni mit kezdeni vele intim helyzetben.

Bőven harmincas korosztály vagyunk.


2021. ápr. 18. 09:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tetszik, akkor előbb utóbb el fogtok jutni az ágyig. ha zavar, hogy nem tudsz vele mit kezdeni, akkor inkább hagyd ott.
2021. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt csak feltételezésekre alapozod, hogy szűz a pasi. Másrészt ha így is van akkor mivan? Számít valamit? Attól még, hogy valaki megdugott X csajt nem lesz tapasztaltabb, mert mindenki más, mindenkinek mások az igényei. Kommunikáción múlik az egész: te elmondod mit szeretsz ő is elmondja mit szeret. Ha még nem tudja, akkor annál jobb hiszen rengeteg mindent ki lehet próbálni.

De inkább hagyd a francba. Megismersz egy normális, számodra szimpatikus férfit és egy FELTÉTELEZÉS miatt, ami ráadásul abszolút lényegtelen képes lennél vele nem összejönni? Jobban jár ő is ha inkább hagyjátok egymást...

2021. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Először is 5/12-nek: Szerintem meg az ilyen szociál-darwinista férgeket kéne ledobni "a hegyről". De remélem legalább jobban érzed magad attól, hogy valaki más fölé helyezheted magad azért mert te dugtál ő meg nem. Remélem gyereket legalább nem sikerült összehoznod, mert szegénynek rossz sora lenne ilyen szülővel.


A kérdezőnek: Ha jól sejtem vagy te is gátlásos, visszahúzódóbb természetű vagy, vagy egyszerűen konzervatív gondolkodású és kulturális okokból nem tudod elképzelni hogy te kezdeményezz nő létedre. (Vagy te is szűz vagy ahogy azt valaki kérdezte, de ezt felteszem leírtad volna.) Mindegyik opció tök oké egyébként, ettől nem leszel se rossz se jó. Egyszerűen az van, hogy el kell döntened hogy megy-e neked a kezdeményezés, vagy sem. Lehet hogy megérné, de nem ismerem a férfit, de az is lehet hogy ez egyszerűen nem te lennél. Ha utóbbi eset áll fent, akkor egyszerűen mondd ezt el neki őszintén és kész. Aztán keress egy határozottabb férfit, mert az illik hozzád. A srácot meg mutasd be egy tűzről pattant barátnődnek, ha van olyanod. XD

2021. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Megvoltak a randink, sokat sétáltunk, beszélgettünk, meghívott fagyira és leültünk egy parkba.

Nem izgulta túl szerintem, de amikor hozzá bújtam vagy simogattam, persze nem első randin, ettől zavarba volt egy kicsit, és utólag ezt meg is mondta nekem hogy nem tudta mit kell tennie és hogy sajnálja hogy nem volt bátorsága viszonozni.

Nem tudom még hogy szimpatikus e, vagyis tudom hogy az, és szeretném jobban megismerni, de pl kinézetre, nagyon nagy különbség van köztünk ami engem nem zavar kifejezetten, de mégis furcsa, ennek ellenére érdekel, és szeretném ha meg tudna nyílni nekem ez a srác.

Lassan, lassan, talán haladunk.

2021. máj. 20. 14:57
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
(13-as vagyok) Tök jó, csak így tovább! :) Látod nincs ezzel gond ha te lépsz először. Bár kicst furcsa hogy ennyire zavarba jött tőle de bele fog jönni. És az nagyon jó hogy ilyen nyíltan meg tudjátok ezt beszélni. Biztos meg van az oka annak hogy ilyen nehezen nyílik meg, de pont te lehetsz az aki kisegíti ebből. Ez egyrészt neked is jó érzés lehet hogy ilyen fontos dologban segítettél neki, másrészt jó eséllyel ő is nagyon hálás lesz érte. :)
2021. máj. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelted a kérdést... van új fejlemény az elmúlt 2 hétben? Sikerült valamennyire feloldódnia a srácnak?
2021. jún. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

a vak is látja, hogy a csávó ezen a csajozós terepen nem hazai pályán mozog, az egész énjéből látszik, ezt a kérdező is érzi, és ez rendben van


ami viszont nem normális dolog, az, hogy egy bőven harmincas férfi ember ott tartson, hogy ennyire ne tudjon mit kezdeni a szituval.... én kezdésképpen a helyedben felvittem volna magammal és aféle pucér összebújós ölelkezős puszilgatós, simogatós valamit összehoztam volna, szex nélkül, de akkor is nagyon fain lett volna, viszont drukkolok nektek :D

2021. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség miatt légy valakivel kapcsolatban, a szüzesség átmeneti állapot. Elején valószínűleg ügyetlen lesz, amint megmutatod mit hogyan szeretsz, egyre jobban fogod élvezni. Ha van hozzá türelmed, mert pl szereted, nem okozhat problémát. Nekem mondjuk pont fordítva történt, barátnőm kezdetektől nagyon élvezte a szexet, míg én egy ideig képtelen voltam elmenni. Én is harmincas éveimben vesztettem el a szüzességem, a lány azóta a barátnőm és már együtt is élünk. Állítása szerint, sose volt ilyen boldog és nagyon örül, hogy az életébe csöppentem (pedig volt pár barátja), így ez egy jó ellenpélda, hogy szűz férfival is lehetsz boldog.
2021. jún. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó kezdet, folytasd nyugodtan!

Nem kell siettetni, de azért határozottan mindig lépjél egyet, amikor találkoztok.

Nem kell rögtön pucér, ahogy itt tanácsolták, de talán már egy félpucér belefér :-) cicisimogatás biztos tetszene neki.

Sőt: először még lehet úgy, hogy gombolós ingben vagy, kigombolod, vagy hagyod gombolni, és segítesz neki helyezkedni, ha tétova lenne.

2021. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki volt egyszer szűz :D amúgy ad1 kérdezd meg tőle..... ad2 ez olyan mint a biciklizás, könnyen tanulható :D kuki feláll onnantól kezdve sok baj nem lehet
2021. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!