Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerencse kell nekem ahhoz hogy valaha barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Nem járok társaságba. Régebben a suliba szinte csak fiúk voltak, meg akkor még annyira nem is vágytam barátnőre. Mostmár dolgozom, de itt sincs korombeli lány. Máshol meg nincs lehetőség. Neten régebben sokat próbálkoztam. Netes ismerkedést azért adtam fel, mert még simén irogatsára sem találtam senkit. Nem akarok egyedül lenni egész életemben, de nem sok esélyt látok arra hogy így tudjak barátnőt találni.

Ti mit gondoltok? Csak a szerencse segíthet rajtam?


2021. ápr. 18. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy eljárhatsz társaságba 🤷‍♀️

Kereshetsz új hobbit, ami kapcsán megsimerhetsz új embereket, vagy a meglévő hobbik kapcsán keresel közösséget, akár online, ahol lehet csevegni, ha épp nincs covid, akkor találkozókra, összejövetelekre járni. Az ilyen helyeken adott a téma, csak oda kell menni valakihez és hozzászólni.

2021. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerencse? Az az ölbe tett kézzel való várakozást jelenti? Arra én nem nagyon alapoznék a helyedben. Inkább a szociális készségeidet kellene fejleszteni.
2021. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos vannak érdeklődésednek megfelelő netes csoportok, bármit el lehet kezdeni, új embereket ismersz meg. Ne a társkeresésre görcsölj rá.

Addig is, amíg (a járvány miatt) nem igazán lehet személyesen találkozni, keress ilyen online csoportokat, online kapcsolatokat építs.

2021. ápr. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettessel ertek egyet!


Eloszor baratkozni probalj, azt a kepessegedet fejleszd, hogy idegen emberekkel tudj gond nelkul szoba elegyedni. Hidd el nem olyan nehez, az emberek nagy resze kedves es jofej. Kezdj tet nelkuli helyzetekkel: eladot kerdezz termekekrol boltban, stb


Ahogy mondtak barmilyen hobbit el lehet kezdeni. Gondold vegig, mi erdekel, es vagj bele! Egyreszt tarsasagba fogsz kerulni, masreszt onbizalmat is ad, hogy fejlodsz egy olyan dologban, ami teged boldogga tesz.

2021. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Gondold vegig, mi erdekel, es vagj bele!"

Már ha egyáltalán érdekli az embert.

2021. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az igazán szomorú, ha nem érdekel semmi. Amennyiben valóban ez a helyzet, gondolkodj el rajta, nem-e vagy depressziós.
2021. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekelni érdekelnek dolgok, csak a tre fajtából, azaz a nem trendi közül.
2021. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valakiknek biztos trendinek fog szamitani a te hobbid is, vagy rosszul gondolom, 7es?


Abban mondjuk igazad van, hogy ha teszem azt WC cseszeket gyujtesz, azt sokan furcsallni fogjak, de mive nem artasz vele masoknak, gondolom olyan nehez nem lehet elfogadni :)

2021. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!