Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő múlva biztos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva biztos egy szakítás? Haverom exnőjére startolnék

Figyelt kérdés
Haverom szakított nőjével, akivel én is jóba vagyok, néha látom a boltban ahol dolgozik és tetszik. Azt már eldöntöttem, hogy nem hagyom ki a lehetőséget, (ezért lehet majd ócsárolni), de azért láttam már sok mindent. Szóval lehet ez nem a végső szakítás, hagynék nekik időt még. Az érdekelne, hogy mi az átlag idő ebben a "vissza lehet még csinálni szakaszban". Hányszor szoktak àtlagosan "szakítani", mielőtt végleg szakítanak.

#szakítás #Haver nője
2021. ápr. 16. 21:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
van a csajnak pl gyereke mert az se mindegy ilyen helyzetben
2021. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
egyébként hülyeség a dolog kapásból két okból az egyik hogy egy normális férfi vagy nő egyből nem kezd bele másikba és ha van egy kis esze a csajnak akkor pláne nem a barátja haverjával... nézd a csaj szemszögéből is ha van egy szemernyi érzés benne biztos hogy passzol téged.... egy havert elvesziteni egy csajért? szerinted normális dolog ? szerintem nem,ne értsd félre nem kioktatás a célom csak az hogy ne csak a magad oldalát nézd hogy neked ez vagy az a jó... a többiek is számitanak ám és jelen helyzetben nem is kicsit. az hogy tetszik a nő az egy dolog persze de a többi dolog ?
2021. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!