Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedtem egy sráccal. Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem egy sráccal. Aki állandóan gúnyolodik és kiröhög. Pl egy korábbi szakításom miatt. Oka?

Figyelt kérdés

Szóval az egész úgy kezdődött, hogy feltűnt, nem is olvas el mindent, amit írok neki.

Így olyanokat kérdezett, amiket már leírtam. Így kicsit rosszul esett, hogy vissza se olvassa, hanem úgy chatel velem, hogy kb le se ejti mit írok.


Erre közölte, hogy én írok gyorsan, és már itt elkezdett sértegetni, hogy biztos azt sem tudom már mit írok, mert csak sietek, dobálom össze.

Erre reagáltam, hogy senkivel nem voltak még ilyen gondjaim, mindenki gyorsan ír szintén és gyorsan is tud olvasni...


Aztán, mivel online társkeresés eleve, elkezdett azon élcelődni hogy biztos azért nincs senkim, mert kidobtak hahaha, megégettem magam stb


Aztán leírtam, hogy a komoly kapcsolatomnak eleve egy szomorú dolog miatt lett vége, és mindketten akartuk pedig, de az élet közbeszólt és azóta 1 éves kapcsolatom volt, az is komoly, de vége lett.


Erre ezen elkezdett megint röhögni hogy 1 éves?😅 neki 8 éves volt.


Erre írtam, hogy én sem röhöglek ki mert elcsesztél 8 évet, primitív dolognak tartom kiröhögni a másikat.


Aztán a komoly kapcaolatról faggatott, és mindenáron ki akarta arra csavarni hogy de biztos engem kidobott, a szomorú sztorival kamuzok, megégettem magam és megint röhögő smylek.


Itt tiltottam.


Igazából amúgy mi visz rá ilyenekre embereket, hogy sírva röhögjenek másokon?

Vagy hogy akarnak így hímneműek nőkkel ismerkedni?



2021. márc. 8. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem ismerkedni akart,hanem kompenzálni a nyomorúságát(ha nekem rossz,másnak legyen még rosszabb),tipikus lúzer.

"feltűnt, nem is olvas el mindent, amit írok neki."

Ezen a ponton kellett volna ejtened.

2021. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy nem azon a ponton ejtettem.


Csak ugye az kavart meg, hogy online társkeresés. Azt hittem ismerkedünk, majd alakul, stb, nem pedig azt, ami lett ebből.

2021. márc. 8. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet így éli ki a frusztrációját és direkt csinálja, de az is lehet, hogy azt hiszi ez vicces. Mindenesetre elég gáz, nem csodálom, hogy inkább tiltottad.
2021. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy éretlen vagy szemétláda vagy elmebeteg pszichopata.

Egyik sem nekedvaló!

2021. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az online társkeresés olyan,mintha egy szennyezett tóban horgásznál.Foghatsz halat,üres konzervdobozt,ócska cipőt,varangyos békát...Dobd vissza,ami nem kell,és próbálkozz újra.
2021. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fura emberek, inkább ne elemezgesd a lelki világát. Jól tetted, hogy tiltottad, ennyi elég is.
2021. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

+Ja amúgy nekem is volt egy "udvarlóm", akivel sokat írogattunk (meg személyesen is beszélgettünk sokat), és feltűnt, hogy rohadtul nem figyel arra, amit mondok/írok neki. Egy idő után baromi idegesítő volt. Folyton mindent ismételnem kellett, mert semmit nem jegyzett meg.


Mondjuk ott más volt a szitu, mert régebbi, mélyebb ismeretség volt, ami munkakapcsolatból alakulgatott (volna), és én tényleg nagyon vonzódtam hozzá, de aztán elegem lett belőle (fent írtak miatt is részben).

Ő még azóta is nyomul, írogatja a hülyeségeit, de már hónapok óta nem érdekel (közben találtam mást).

2021. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallgattam volna idáig, jóval hamarabb letiltottam volna. Ha a gyors írásos reklamálásánál nem, akkor ott biztos, hogy azért nincs senkim mert kidobtak...

Először azt hittem a leírás alapján, hogy valami 17-18 körüli éretlen gyerekről van szó, de ahogy írtad a nyolc éves kapcsolatát...Húsz felett ilyen viselkedés...

2021. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már a "túl gyorsan írsz" után közöltem volna vele, hogy normál esetben az emberek már általános iskolában tudnak folyékonyan olvasni, miért nem szólt, hogy neki még ez sem megy ennyi idősen? Amúgy meg vissza is lehet olvasni a dolgokat, ha ennyire nem érdekelted, akkor mit várt? A sztori többi részét inkább nem is kommentálom...
2021. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még túl türelmes is voltál vele. Fogadjunk csini pasi volt.
2021. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!