Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek is előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult, hogy szakítás után akár évekig is egyedül maradt?

Figyelt kérdés

Tudatos döntés eredménye volt? Olyannyira megviselte az előző párkapcsolat megszűnte, hogy nem kívánt új kalandokba bocsátkozni? Vagy a felépülést követően az egyedüllét időszakát önmaga fejlesztésére, tanulásra fordította? Vagy szinte azonnal sikerült új társat találni, aki feledtette vele az előzőt?


Jelenleg úgy érzem, hogy képtelen vagyok szakítás után kialakítani egy új kapcsolatot. Az előző ráébresztett arra, hogy számos hibám van, amin változtatnom kell. Fejlődni szeretnék minden téren, illetve a munkámban előrehaladni. Mellette tanulni.


Azt szeretném, hogy a következő kapcsolatomban sokkal érettebb legyek, hogy az legyen számomra az igazi. Más is átélt már hasonlót?


Válaszaitok nagyon szépen köszönöm!



2021. febr. 17. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez első kapcsolatom után 8-9 hónapig voltam egyedül, a második után pedig majdnem két évet.:) Teljesen tudatos döntés volt, nem is szerettem volna kapcsolatot.(és persze nem is ismertem meg senki olyat,akivel el tudtam volna képzelni) Önmagammal foglalkoztam, meg a dolgaimmal.
2021. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a szakításom óta egyedül vagyok. (3 éve)
2021. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb másfél éve derült ki h megcsalt. Azóta is egyedül vagyok és teljes mértékben tudatos.
2021. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lassan két éve, hogy megcsalt majd kidbotot a csajom, azóta nincs senkim. Egy részről tudatos, úgy érzem, hogy nem igazán lenne kedvem, türelmem, kitartásom egy új párkapcsolathoz, másrészről ha akarnék sem lenne senki akivel összejöhetne a dolog.

Úgyhogy egy jó darabig maradok egyedül, talán örökké.

2021. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Eb csak akkor tartok szüneteket ha muszáj.

Egyetlen egyszer volt tudatos csak mikor azzal mosták a fejem hogy szakitas után jot tesz ha nem ugrok mindig fejest egy következőbe. Megfogadtam a tanácsot. Eltengtem lengtem egyedul. Annyira lehozott az életemről is, depresszios is lettem stb, hogy talán pont ez miatt lettem dupla erovel mégjobban kapcsolatfüggő. Ami már gyogyithatatlan is lett.

Ha nincs senkim muszájbol akkor a depresszio utáni fokozat alakult ki kb szexfüggőség Azaz lesüllyedtem alkalmi kapcsolatokra is már. És ugy érzem ez tulélés!

2021. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*én
2021. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Most igy 2 ev utan erzem h jo lenne valaki.


Eddig nem igazan erdekel. Igyaz most sem mindenaron akarok pasit.

2021. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve vagyok egyedül. Ebből az utóbbi 1 év tudatos (a Covid alatt kisebb a valószínűsége a randevúnak - meg hát este amúgy is bezárnak az üzletek -, szóval hatékonyabb lehetek, ha az energiáimat a munkára és az egyetemre fókuszálom). A 3 év alatt volt 2 alkalmi partnerem, de ezeket nem nevezném kapcsolatnak. Még az első szexig sem jutottunk el. Megdöbbentő, mennyire tartanak egyesek az elköteleződéstől.


A legutóbbi komoly kapcsolatom végén én is pontosan ugyanúgy éreztem, mint te: azt akartam, hogy a következő legyen a nagy Ő. Lehet, hogy a magunkfajta komoly, fejlődés-centrikus embereknek épp egyfajta lazaságot kellene tanulnunk. Talán nem baj, ha nem a következő párod lesz életed társa. Talán nem baj, ha egy kicsit megtanulod egészséges mértékben leszarni a körülményeket. De ezzel párhuzamosan növeld az akaraterődet is!

2021. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem csakis így történik, egy-egy kapcsolat között mindig évek telnek el.

Egyáltalán nem tudatos a dolog, sőt az ellenkezőjén dolgoztam mindig, hol intenzívebben, hol kevésbé lelkesen.


Igazából el sem tudom képzelni, milyen az, amikor az ember csak pár hónapig van egyedül.

2021. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 peca1000 ***** válasza:
2 év után találtam meg az asszonyt. Előtte kb. fél évvel kötötték be anno a szélessávú, korlatlan netet, így végre tudtam használni az online társkeresőket. 2000-es èvek eleje.
2021. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!