Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek is előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult, hogy szakítás után akár évekig is egyedül maradt?

Figyelt kérdés

Tudatos döntés eredménye volt? Olyannyira megviselte az előző párkapcsolat megszűnte, hogy nem kívánt új kalandokba bocsátkozni? Vagy a felépülést követően az egyedüllét időszakát önmaga fejlesztésére, tanulásra fordította? Vagy szinte azonnal sikerült új társat találni, aki feledtette vele az előzőt?


Jelenleg úgy érzem, hogy képtelen vagyok szakítás után kialakítani egy új kapcsolatot. Az előző ráébresztett arra, hogy számos hibám van, amin változtatnom kell. Fejlődni szeretnék minden téren, illetve a munkámban előrehaladni. Mellette tanulni.


Azt szeretném, hogy a következő kapcsolatomban sokkal érettebb legyek, hogy az legyen számomra az igazi. Más is átélt már hasonlót?


Válaszaitok nagyon szépen köszönöm!



2021. febr. 17. 18:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én is kb 1.5 éve vagyok egyedül, és sajnos lehet,hogy jó darabig ez még így is marad mert nagyon nehéz találni.

Volt egy pár hetes alkalmi kapcsolatom egy fiatalabb lánnyal, de sajnos annak is vége. Legalább is úgy néz ki

😢😭 54f.

2021. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1es tudatos döntés.zárojel nem is lett volna esélyed.mondjuk ugy sokkal nagyobb sulya lenne a szavaidnak ha lett volna megmérettetés pl olyan akar veled kapcsolatot aki szimpi és visszautasitod.magyarul ez azt bizonyitja ha lett volna olyan akartál volna igy ez az egész tudatosan nem akarsz el megy a kukáka.
2021. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az a baj 12-es, hogy ha valakit megismersz, és szerelmes leszel, vagy legalábbis nagyon nagyon megfog, és érzed, hogy ez lehetne simán több is, akkor dobhatod a kukába az "tudatosan nem akarok kapcsolatot jelenleg" elképzelésedet szerintem.


Szóval igen. Tudatosan nem akartam kapcsolatot.

Mivel ki akartam költözni külföldre, és erre készültem, tanultam a nyelvet, jártam tanárhoz, dolgoztam érte stbstb.

Egy kezdő kapcsolat ebbe nagyon nem kellett volna. Aztán mégis lett egy kapcsolatom, és egy jó időre visszavetette a terveimet. Mivel ő nem akart kijönni, és látod, pont ez miatt nem akartam tudatosan semmiféle kapcsolatot. :)

Hát így tudja felülírni a tudatot az érzelem.

Ő volt az a személy, aki megfogott annyira, hogy maradjak. Más ember pedig nem.

Az meg már más kérdés, hogy szakítottunk és végül kimentem.:D

2021. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vagy évtizedekig...
2021. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lassan hét éve. Nem én döntöttem így, egyszerűen csak nem kellek. Előtte sem voltam kelendőbb, annyi változott csupán, hogy már nem is ismerek meg új potenciális jelölteket, de ez igazából mindegy, mert ha minden nap megismernék legalább egyet, akkor sem kellenék.
2021. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!