Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő szokott nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő szokott nálatok átlagosan eltelni, míg egy szakítás után új párkapcsolatot találtok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Lassan két éve, hogy kidobott a csajom, előtte nem volt még senkim. Szóval pörög az óra :D Szerintem többé nem is lesz, úgyhogy azt mondanám 50+ év.
2021. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Attól is függ, hogy a kapcsolat hogy ért véget. Ha már hónapok óta ment a szenvedés, akkor könnyebb továbblépni. Ha derült égből a másik elhagy, vagy kiderül, hogy megcsalt, akkor azért nehezebb...
2021. febr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Változó. Amikor jön egy alkalmas jelölt és úgy is érzem magam + nem mindegy, meddig tartott a kapcsolat, illetve hogy éreztem magam benne. De kérdésedre válaszolva ez volt már 2 hét is meg 8 hónap is. :D
2021. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Jól kinéző férfi vagyok ezért, ha akarom bármikor felmegyek Tinderre és 2 héten belül biztosan találok szexpartnert, illetve maximum 1,5-2 hónap alatt tartós kapcsolatot is. Nem vagyok top 2%-ba tartozó aki már aznap talál, de azért top 10-15%-ba tartozó igen.
2021. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
#4: kuldenel magadrol kepet? annyira kivancsi vagyok, milyen az a top 10%ba tartozo pasi, aki barmikor talal maganak csajt. (no vagyok en is, hasznalom a tindert es a ferfiak 90%a olyan, h bottal se. a maradek 9% meg kigyurt, pozolos szepfiu, es van 1% kb, aki jol nez ki, de ugy ‘normalis’ modon, nem ilyen narcisztikus gyoker, aki tobb idot tolt a tukor elott, mint en.)
2021. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is változó, a legutóbbi kapcsolatom 2 éve volt, de próbálkozások voltak nálam is, van hogy az ébresztett rá a hónapokig tartó kínlódás után, hogy jött valaki új akivel minden sokkal jobb volt. Nehezen kötődöm bárkihez is, szóval nálam átlagosan 1-2 év mire megint lesz valakim.


26 L

2021. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5. Persze, küldök. Egy pár perc, csak csinálok screenshotot, feltöltöm valami képfeltöltő oldalra, aztán küldöm privátban a linket.
2021. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jo...


Ez nem verseny... Ha cserelgeted, mint a zoknit a te bajod. De ez nem igy megy, hogy x idonek el kell telnie. Rengeteg olyan novel beszelek, akik pl evek ota egyedul vannak, de meg mindig a serelmeikrol meg exeikrol beszelnek.

2021. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7 Nekem is kuldesz? Milyen az a top 10-15%?
2021. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, lécci nekem is. Már rohadtul érdekel, mit takar a felső 10 %. :D
2021. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!