Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy baráti társaságban vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baráti társaságban vagyunk 3 éve de még soha semmi nem volt köztünk. Van rá esély hogy valaha lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác a baráti társaságunkból. Régebben mind a kettőnk kapcsolatban élt de már 1 éve mind a ketten egyedül vagyunk. Néha szokott nekem kicsit két értelmű ‘beszólásokat’ tenni, de legtöbbször nem foglalkozunk a másikkal mi ketten annyira egymással nem vagyunk közeli kapcsolatban.

Van hogy hallottam ettől attól vagy esetleg láttam is, hogy tetszek talán neki. De biztos nem lehetek ebben.

Lehet arra esély hogy a késöbbiekben alakuljon köztünk valami? Az a baj annyira tetszik és nem szeretném hogy mással jöjjön össze, de közben ha megpróbálok felé közeledni és köztünk nem jön össze a dolog az nem szeretném, hogy hatással legyen a társaságunkra..

Közületek van itt olyan aki hasonló helyzetben volt és csak évek múlva jöttek össze a párjával?



2020. okt. 6. 02:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy éve nézegetitek egymást, és egyikőtök se tud lépni?? Vagy nagyon bénák vagytok, vagy igazából nem is tetszetek egymásnak.
2020. okt. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha együtt van a banda, próbálj beszélgetni vele többet, ülj oda hozzá, dumáljatok de csak lazán. Esetleg flörtölj vele egy picit, ha úgy látod vevő rá akkor lehet "feljebb tekerni" a dolgot.
2020. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem lépsz és ugyanúgy éled tovább az életed, nem lesz köztetek semmi. Ha összeszeded a batárságod és kezdeményezel, van rá esély, hogy összejöttök.
2020. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanígy voltunk, hetente találkoztunk hobbi miatt, kb 30 fős társasàgban. 6 év után jöttünk össze, 23 évvel ezelőtt. Azóta elválaszthatatlanok vagyunk.
2020. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne kerülgessétek már egymást mint valami tiniregényben. Add le a drótot a társaságban valakinek hogy bejönne neked a pasi - úgyis tovább fogja adni. A legközelebbi társasági összejövetelen meg teremtsetek lehetőséget hogy kicsit ketten is diskuráljatok. Nem biztos hogy ott és akkor "minden" de kiváló alkalom arra, hogy pl. feldobj egy magas labdát "áááá imádok kirándulni / xy cukiban a sütit" és a pasi lecsapjon rá, hogy okés akkor legközelebb kettesben és randi.
2020. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen baráti társaságokban ha nem is egetverő vonzódások de számottevő igény szokott lenni lámurra, de inkább visszakoznak a felek attól hogy lépjenek nehogy a társaság kohézióját megbontsák. Nem hiszem hogy te vagy az egyedüli aki begerjedt ott másra.
2020. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Mi is egy társaságban voltunk a párommal, kb 2 évig csak barátok voltunk, utána elkezdtünk egyre többet beszélni, külön találkozni, jobban megismerni egymást, és lám, együtt vagyunk.

Bár itt én tudtam, hogy neki tetszem, de nem is ismert úgy igazán, én úgy különösebben nem figyeltem még fel rá akkor. Kellet hozzá az, hogy elkezdjünk nem csak a társaságban együtt lenni, mert egész más oldalait ismertem meg.

2020. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
nem lesz semmi már
2020. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj. Ez a legegyszerűbb, és legjobb módja a társra találásnak. 100 szor jobb mint a net, meg hozzá hasonlók.

Nem értem. Amikor mindketten szinglik lettetek, ezt azonnal meg kellett volna beszélni. Ennél egyszerűbb mód ma nincs a világon.

De szerintem még nincs minden veszve. Próbálj vele többet beszélni amikor együtt van a társaság, Kicsit talán kettesben maradni vele, talán célozgatni kicsit kétértelmű szavakkal.

Szerintem még menthető a dolog.

A másik eset az sajnos az, hogy mivel ő a ffi, így neki kéne nyitni feléd. Ezt nem teszi meg már 1 éve. Lehet, hogy szimpatikus vagy neki, de annyira nem vagy az esete, hogy párkapcsolatot is el tudjon veled képzelni.

Valahogy ezt tisztázni kéne, mert így ez nagyon rossz dolog lehet neked.

De van ám még egy dolog.


Tudod mi férfiak olyanok vagyunk, hogy ha valaki nagyon tetszik, nagyon csinos, nagyon jól néz ki, akkor nem merünk kezdeményezni, mert azt mondjuk: " Áh én úgy sem kellenék neki. Hát mér pont én.


Az is lehet, hogy túl jól nézel ki és pont e miatt nem mer hozzád közelíteni.

Nem tudom. Valahogy deríts ki valamit. Vedd át a szerepet, légy te a férfi. 🥵

2020. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!