Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő szokott nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő szokott nálatok átlagosan eltelni, míg egy szakítás után új párkapcsolatot találtok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 08:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A lányok a felső 1-2%-ra gondolják, hogy felső 10% kinézetre.

Csak nézd meg az 5-ös válaszolót, a pasik 1%-át tartja vonzónak és a férfiakat hibáztatja érte. Még véletlenül sem az elbaszott világnézete és az irreális elvárásai okozzák a gondot...

2021. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

11. A 4-es vagyok. Én nem tartom magam extrémen jóképűnek (mint Brad Pitt, vagy akárki más jóképű sztárok), de azért helyesnek, viszonylag jóképűnek mondom magam a különböző visszajelzések alapján. Ha van körülöttem 10 random férfi, akkor általában közülük benne vagyok az 1-2 legjóképűbben, de ha van körülöttem 20-50 random férfi, akkor azért tudok mutatni pár magamnál jóképűbbet biztosan. (Tudom a jóképűség valamennyire szubjektív, de azért valamennyire objektív is. Úgymond észreveszem, hogy ki az akit valószínűleg nálam is vonzóbbnak tartanak mások. De szerintem ezzel minden ember így van.)


Egyébként ezt jóképűként mondom, hogy nagyon sokat számít az ápoltság, igényesség, öltözködés is, vagy testalkatban az edzettség, sportosság. Az arcom ugyanilyen volt tizenévesen is, de nagyon sok mindenben mondhatni a maihoz képest igénytelenebb voltam, nem figyeltem a dolgokra. Az öltözködésemre csak az utóbbi pár évben kezdtem el (25 éves korom körül), hogy pl sokszor hordjak inget, vagy slim fit testhez simuló ruhákat, amik a legjobban állnak. Vagy ugyanígy a frizurám is most igazán jó végre, vagy még ezer apró higiéniai trükk (parfüm, köröm, szemöldök, stb). Ezek is iszonyú sokat számítanak. És nem csak nálam, hanem minden férfinál. Jó pár barátom van, akik mondhatni átlagosabbak arcra, de köztük van olyan is, aki ezekre már sokkal korábban elkezdett nálam figyelni ezekre a dolgokra, otthon megtanulta ezeket tizenévesen.


És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy a külső tényleg nem minden, mert iszonyú sok múlik nagyobb részt a személyiségeden, viselkedéseden, hozzáállásodon is, vagy még valamennyi nyilván közvetve az anyagi helyzeteden is. Szóval mondhatni igazán multitasking-olni kell, érdemes egyszerre mindenen javítani, a megjelenéseden, a személyiségeden, akár az anyagi helyzeteden is. Minden ad hozzád pluszpontokat ismerkedéskor.

2021. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mikor az elso baratnommel szakitottunk akkor korulbelul 3 evig nem volt kapcsolatom pedig nagyon sok lannyal randiztam, kb 25el biztosan illetve volt meg jopar akit randira hivtam de nem fogadta el a randirahivast sem :D
2021. febr. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!