Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő múlva biztos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva biztos egy szakítás? Haverom exnőjére startolnék

Figyelt kérdés
Haverom szakított nőjével, akivel én is jóba vagyok, néha látom a boltban ahol dolgozik és tetszik. Azt már eldöntöttem, hogy nem hagyom ki a lehetőséget, (ezért lehet majd ócsárolni), de azért láttam már sok mindent. Szóval lehet ez nem a végső szakítás, hagynék nekik időt még. Az érdekelne, hogy mi az átlag idő ebben a "vissza lehet még csinálni szakaszban". Hányszor szoktak àtlagosan "szakítani", mielőtt végleg szakítanak.

#szakítás #Haver nője
2021. ápr. 16. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem így működik. Bepróbálkozol nála aztán majd kiderül.
2021. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, kiderül. Ne az itteni válaszok alapján várj/ ne várj.
2021. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen sunyi görények végül így vagy úgy de mindig megszívják.
2021. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért necc, mert ha az a következtetés, hogy miattad mentek szét, bukod a barátod. A másik, hogy feszélyezve lehet az ismeretségtől a csaj annyira, hogy veled bénázás lesz. Úgy öszességében én nem ajánlom.
2021. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mikor volt a szakítás?
2021. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány eves a csaj?
2021. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy szakitottak-e már korábban és akkor mennyi idő után békültek ki.


Szerintem 2 hónap után már próbálkozhatsz.

2021. ápr. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A láttál már sokmindent az mit akar jelenteni?
2021. ápr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

1 hete szakítottak. Azt jelenti, hogy láttam már ilyen párokat szakítanak, aztán újra összejönnek, szakítanak, azt újra összejönnek egy végtelen körben, amiben már ők maguk is eltévednek, pláne az ismerőseik. Ők is szakítottak már 2 éve egyszer 1 hónapra és a többi.


Meddig tarthatnak egymásra előjogot?


Én nem akarok az útjukba állni, de ha a csaj tetszik, én nem akarom elszalasztani, hogyismondja rendes barátnőnek néztem ki, akiben komolyan gondolkodom.

2021. ápr. 17. 10:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem ismerjük őket, de bármikor is lépnéd meg, a barátságot valószínűleg elbukod.
2021. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!