Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem még, hogy találok ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Unom már a laza kapcsolatokat. Én már elköteleződésre, házasságra vágynék, de csak olyan férfiakkal találkozom, akiknek csak szexre kellenék vagy akik menekülnek az elköteleződés elől. A kormom miatt lehet ez?

30 éves nő vagyok.



2021. ápr. 16. 19:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

Ugyan, kell a bíztatás és a pozitív hozzáállás. különben úgy jársz mint én, hogy 32 évesen feladtam a dolgot :)


44# hozzád önéletrajzot kell küldeni? :D

2021. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 moozygoo ***** válasza:
#51 pedig azt mondják akkor kezdődik az élet
2021. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

#51: Nem, csak eddig az volt a baj, hogy "névtelenül, arctalanul majd pont higgyem el, hogy komolyan gondolja, amikor csak annyit tud rólam, hogy hány éves vagyok és hogy nőnemű".


Ezt mondom. Teljesen mindegy. Ha meg akarok bizonyosodni róla, hogy összeillünk-e, akkor az a baj, ha meg egyből ráírok, hogy ismerkedjünk, akkor jön a válasz, hogy mennyire kiéhezett meg beteg lehetek, hogy úgy írok rá nőkre ismerkedési szándékkal, hogy semmit sem tudok róluk és még nem is láttam őket.


A kérdést feltettem itt, erre simán válaszolhatna - ha valóban az lenne, akinek mondja magát - neki ugyanannyi megnyomni a Privát üzenet gombot, mint nekem.

2021. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
#52 hmm.. ha csajozni akarnék összevissza akkor tényleg :D csak az átlagtól kissé eltérő stílusom és külsőm miatt főleg őőő komolyan vehetetlen nők találtak meg az utóbbi időben.
2021. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

#53 nyilván, valahonnan ki kell indulni, nem lehet a lánykéréssel kezdeni.

mondjuk nem érzik át, hogy milyen ráírni valakire és a reakciók általában: 1. nem válaszol, 2. elhajt, leráz 3. érdektelen lesz, erőltetett, elvárja h lenyűgözd. Nagyritkán van olyan,hogy tényleg érdeklődik és úgy érzed,hogy valódi, kölcsönös ismerkedés zajlik. Itt meg egy bizonyos kor felett már kevésbé vagyunk rugalmasak a rossz tapasztalataink miatt és nőnek az igények.. szóval még az se jelent semmit sem, ha beszéletnek az emberek egy jót.. merthát még mindig hátra van a személyes találkozó, ami megint egy új világ.

2021. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:

"neki ugyanannyi megnyomni a Privát üzenet gombot, mint nekem."


Tipikus agymosott incel gondolkodás. Ha férfi és nő egyenlő, akkor miért a férfi kezdeményezzen és miért ő hívja el a nőt randizni? A nő is fizethet a randin a férfinak és udvarolhat is neki.


Oké. Keress olyan nőt, aki hajlandó ezekre.

2021. ápr. 19. 20:03
 57/62 A kérdező kommentje:
moozygoo mi volt olyan vicces?
2021. ápr. 19. 20:08
 58/62 anonim ***** válasza:
70%

Egyre jobban körvonalazódik, hogy miért nem akar melletted senki elköteleződni. Én is csak olyan nő mellett köteleződnék el, aki ugyanannyi lépést tesz az én irányomba, mint én az ő irányába.


Régebben beszélgettük pár barátommal, hogy manapság ha szex után nem hívjuk a csajt vagy nem írunk neki, akkor ő egyszerűen eltűnik. 10 esetből jó ha 2 megkeres, hogy akkor most mi is van közöttünk, meg akarunk-e folytatást.


Egyre passzívabbak a nők és csodálkoznak, hogy pocsék a szerelmi életük. Én már azt csodálom néha, hogy egyáltalán még normális férfi elviszi velük a szexig a dolgot, aztán kiderül, hogy még utána is azt várják, hogy a férfi keresse őket. Nehogy egy pár karakternyi erőfeszítést is tenniük kelljen.

2021. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:

#58 Milyen jó, hogy kiderült ez neked köszönhetően.

Hallottad már azt a szót, hogy udvarlás? Ismerős? Ez optimális esetben nem csak az első szexig tart.

Tudom, értem, nálad egy percig sem, mert mit képzelnek már a nők. Talán ez magyarázatot adhat arra, hogy miért vagy egyedül.

2021. ápr. 19. 20:41
 60/62 moozygoo ***** válasza:
#57 csak szeszélyes és indulatos jellemeden mulattam, elnézést :D
2021. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!