Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem még, hogy találok ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Unom már a laza kapcsolatokat. Én már elköteleződésre, házasságra vágynék, de csak olyan férfiakkal találkozom, akiknek csak szexre kellenék vagy akik menekülnek az elköteleződés elől. A kormom miatt lehet ez?

30 éves nő vagyok.



2021. ápr. 16. 19:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
56%

"Azért a szex nem étel, hogy nélküle meghalj..."


A napfény sem, mégis nevelj már fel egy gyereket élete végéig természetes napfény nélkül és nézd meg, milyen torz lénnyé fog fejlődni. De elméletileg le tud élni egy teljes élethosszt.


De ha már itt tartunk, látás, hallás, végtagok nélkül is le tud élni egy ember egy életet, szóval az sem alapszükséglet. Tehát vonjuk is meg az összes támogatást mindenkitől, aki így él.


Gondolkozol, mielőtt billentyűzetet ragadsz?


"Ha valaki végképp nem bírja végezzen önkielégítést, ne feküdjön össze mindenféle emberrel"


Erről beszéltem, hogy empátia nulla. Szinte biztos vagyok benne, hogy ha személyesen ismernélek, bele tudnék kötni az életed számos területébe, amit meg én csinálok jobban.


Aztán teli pofával én is oszthatnám az észt.

2021. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 moozygoo ***** válasza:
67%

A napfény pont az, már csak a d vitamin miatt is.


Szexet ne hasonlítsunk végtaghoz, testrészhez.

Pofánverni is nagyon jól esne egy-két embert, normális ember mégsem teszi, vagy akkor az is helyes és az is alapszükséglet ?


Gondolkodom, azért nem akkora ostobaságokat hordok össze mint te.


Én a kérdésre reflektáltam, és nem a számomra ellenszenves válaszra, mint azt te teszed.


Bele tudnál kötni az életembe aláírom, na de én nem is vetítem ki a többi emberre hello...


Akár a témában is oszthatnád az észt, mert minden pontoddal ellenem személyeskedsz, de nem látom, hogy normális érvvel megcáfolnál engem, vagy a kérdezőnek adnál bármi tippet merre keressen számára ideális párt.

2021. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
32%

A pofánverés erőszak, a szex normális esetben nagyon nem az. Viszont, ha neked a pofánverés jut eszedbe a szexről, akkor az komoly probléma.


"normális ember nem teszi" - Normális ember nem szexel? Vagy normális ember nem szexel komoly párkapcsolaton kívül? Akkor elég sok a szerinted nem normális ember a világon Mr.Tökéletes.

2021. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 moozygoo ***** válasza:
Továbbra is várom az érveket & a hasznos tanácsokat amiket a kérdezőnek szánsz.
2021. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Miközben a kérdésre reflektáltál, az fel sem tűnt, hogy közben porig aláztál. Nyilván egy olyan nő mint én, csak ezt érdemli.

Te ne foglalkozz azzal, hogy milyen tanácsokat kapok másoktól! Magaddal foglalkozz!

2021. ápr. 18. 00:14
 36/62 moozygoo ***** válasza:

Nem kéne magad áldozatnak beállítani, hiszen nem vagy az.


Nem aláztalak porrá, nem is értem mi bánt ennyire.

Egyre inkább úgy érzem, hogy ez nem is egy kérdés, hanem csak bátorításért meg beszélgetésért jöttél erre az oldalra..

2021. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
52%

36#Dehogynem!Ő áldozat!Mindenki más hibás,és itt is bántják!!

Ugysincs eselyed,ne is erőlködj az erveiddel!

2021. ápr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
Nem vagyok áldozat és nem hibáztattam, nem támadtam senkit sem, veletek ellentétben. Ti rögtön leszóltatok és közöltétek ismeretlenül, hogy nem való nekem normális párkapcsolat és nem is érdemlem meg.
2021. ápr. 18. 10:03
 39/62 moozygoo ***** válasza:

Ha ezt nekem szánod, én egyáltalán nem azzal kezdtem, hogy neked ne lenne való, vagy ne érdemelnéd meg, csupán annyit mondtam, hogy számomra nem vonzó az életvitel amit folytattál. Ott neked kattant be valami de nagyon, nem a személyiséged nyerő oldalát mutatva.


Még mindig biztos vagyok benne, hogy nem a korod miatt nem találsz komolyat.

Talán még te se értél meg rá.


Talán nem kéne ilyen görcsösen keresned, talán másmilyen körökben kéne mozognod mint amikben most mozogsz, talán másfajta embereket kellene észrevenned.



Növessz önbizalmat, legyen tartásod, élj boldogan, légy élettel teli, legyen kellemes jellemed, aztán máris nőnek az esélyeid, ezek tesznek egy nőt igazán szexivé akivel egy férfi együtt akar lenni és maradni.

2021. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:

moozygoo: Ha visszaolvasod a válaszokat, akkor láthatod, hogy nem csak te reagáltál a kérdésemre, így én sem csak neked válszoltam.


"Ott neked kattant be valami de nagyon, nem a személyiséged nyerő oldalát mutatva." - Elárulnád, hogy mi volt olyan borzalmas abban, amit írtam?

2021. ápr. 18. 13:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!