Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem még, hogy találok ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Unom már a laza kapcsolatokat. Én már elköteleződésre, házasságra vágynék, de csak olyan férfiakkal találkozom, akiknek csak szexre kellenék vagy akik menekülnek az elköteleződés elől. A kormom miatt lehet ez?

30 éves nő vagyok.



2021. ápr. 16. 19:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
61%

Eddig is volt esélyed, csak te ne adtál olyanoknak akik valóban komoly kapcsolatot akarnak.

Érdekes a nők mindig ezzel a "hol találok olyan férfit aki nem csak dugni akar" szöveggel jönnek, holott a környezetemben azt látom, hogy a legtöbb nő egy undorító rißanc 30 éves kora alatt. Akik csak a "még ki kell élnem" magam dumával jönnek, ha kapcsolatban is vannak fűvel-fával csalják az aktuális párjukat...

Aztán csodálkoznak azon, hogy esetleg az alapból normális férfiak is átállnak "suttyó" üzemmódra vagy egyszerűen totál leszarják a "nőket".

Ez pont olyan rinyálás mint az "incel" szövegelés ezen az oldalon.

2021. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. :)


#8 Érthető a félelmed. Viszont ha esélyt sem adsz annak, amire valóban vágysz, az miért jó? Persze, elveszteni nem tudod, de nem is lesz soha a tiéd.


Miért kell támadni és az incelekhez hasonlítani azért, mert 30 évesen nem mentem még férjhez és elkeseredett vagyok?

2021. ápr. 16. 21:55
 13/62 anonim ***** válasza:
34%
Jó látni ahogy a természet igazságot szolgáltat. Edd csak meg amit főztél greni.
2021. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as vagyok!


Teljesen igazad van! Én is tudom, hogy nem jó ez így. De talán 33 évesen még van esélyem, hogy találkozzak valakivel, aki akkora bizalmat gerjeszt bennem, hogy elfelejtsem a rossz gondolatokat.

De egyenlőre még nem találkoztam ilyennel, úgyhogy marad a teknőspáncél!

2021. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim válasza:
100%
23 éves férfi vagyok és engem csak komoly kapcsolatok érdekelnek, de sajnos eddig egy 5 éves kapcsolaton kívül nem igazán volt másra példa pár hetes "kapcsolatokon" kívül. Amint komoly szándekaim lennének a csaj inkább menekül :D
2021. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
73%
Ha eddig csak olyanokkal voltal, akik laza kapcsolatban benne voltak, akkor mibol gondolod, hogy varazsutesre minden megvaltozik, mert elhataroztad, hogy mostantol komoly kapcsolatot akarsz? Ugyanazokat a ferfiakat veszed eszre, mint eddig is. Csak mostmar nem felelnek meg. Mi valtozott, amiota eldontotted, hogy mit akarsz? Mert szerintem semmi. Az ertekrended nem valtozik egy dontes miatt.
2021. ápr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
Mit jelent a vállalható mult? De őszintén :D
2021. ápr. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%

9#

Én egy válas utan 47 evesen találtam meg a párom.

30 évesen bizonyára nehéz.Ugyanis a tőled par idősebb ferfiak,ha szabadok,jelentős reszük elvált.Ilyenkor azert van az emberben egy óvatosag az elköteleződes felé.Főleg ha már családja,gyerekei is vannak.

Nem lehetetlen,csak kitartónak kell lenned.

En is óvatos voltam.Kb 1 év utan egyeztem bele,hogy összeköltőzünk.Ha sietette volna,azthiszem lelépek.

Szerencsere raérzett erre ,es türelmes volt.

2021. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 moozygoo ***** válasza:
65%

Nem értem miért lett az #5-ös ennyire leszavazva.

Valahogy engem sem vonzanak azok a nők, akiknek több laza viszonyuk volt, ez van, aztán majd lehet kinövöm...

26/f

2021. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

Ki mondta nektek, hogy ismerkedés elején szóba kerül, hogy pontosan milyen kapcsolataim voltak, vagy volt-e laza kapcsolatom? Addig el sem jutunk. Eddig voltak komoly kapcsolataim is és amikor épp nem volt komoly, akkor volt egy fix "csak szex" partnerem. Sok férfi is így csinálja, nem értem, hogy mi a gond ezzel. Ez egy tipikus kettős mérce. Ha férfi lennék, akkor nem kaptam volna ilyen válaszokat. Ha viszont egy nő nem csak párkapcsolatban szexel, az már k..rva és megérdemli, hogy ne találjon normális párt. Mindeközben a legtöbb férfi azt hangoztatja, hogy mielőtt komolyra fordulnak a dolgok, fontos kipróbálni, hogy az ágyban is összepasszolunk-e? Itt érzek némi ellentmondást.

Kíváncsi lennék, hogy azok a férfiak, akik szerint én vagyok a hibás és megérdemlem, nekik volt-e már laza kapcsolatuk vagy egyéjszakás kalandjuk?

És még mielőtt bárki is ezzel jönne, nem alfákkal próbálok ismerkedni.

2021. ápr. 17. 15:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!