Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem még, hogy találok ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Unom már a laza kapcsolatokat. Én már elköteleződésre, házasságra vágynék, de csak olyan férfiakkal találkozom, akiknek csak szexre kellenék vagy akik menekülnek az elköteleződés elől. A kormom miatt lehet ez?

30 éves nő vagyok.



2021. ápr. 16. 19:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
32%

#32: "Pofánverni is nagyon jól esne egy-két embert, normális ember mégsem teszi, vagy akkor az is helyes és az is alapszükséglet ?"


Nem, de örülök, hogy feldobtad a témát. Ha valaki TARTÓSAN olyan környezetben van, ahol magas fokú stressz éri és FOLYAMATOSAN úgy érzi, hogy pofán verne valakit, akkor az HOSSZÚTÁVON mennyire egészséges?


Ha nincs lehetősége KILÉPNI ilyen környezetből, az tragédiába torkollik, mint megannyi esetet lehet látni.


A szexhiánnyal ugyanez a helyzet. Lehet húzni, lehet szenvedni, de megéri? Van értelme, ha van más lehetőséged? Egy férfi nem valószínű, hogy kifizet egy prostinak 20-30 ezret, mert nagyon megalázó, de ha egy nőnek felkínálkoznak, akkor ő azért könnyebben él a lehetőséggel.


"vagy a kérdezőnek adnál bármi tippet merre keressen számára ideális párt."


Mert írta, hogy majd szeretne gyereket, én viszont nem, tehát feleslegesnek tartom, hogy rá írjak.


Meg az a tapasztalatom, hogy ezen az oldalon nem szívesen ismerkednek a nők.


Amúgy meg bárhol kereshet, egy nőnek a legkönnyebb, neki csak nyitottnak kell lenni, emberek közé menni és a férfiak jönnek maguktól. Vagy társkeresőn tömegével jönnek és a személyes találkozót is ő dönti el, hogy mikor legyen.

2021. ápr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 moozygoo ***** válasza:
100%

Ki mondta hogy te hajts rá?

Te tényleg egy hülye ember vagy :'D

2021. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

"Egy férfi nem valószínű, hogy kifizet egy prostinak 20-30 ezret, mert nagyon megalázó."


Nagyon sok férfi fizet ki prostiknak ennyi pénzt, különben nem lennének prostik.


"Mert írta, hogy majd szeretne gyereket, én viszont nem, tehát feleslegesnek tartom, hogy rá írjak."


Nem azt írtam, hogy szeretnék majd gyereket hanem, hogy talán szeretnék. Ez azt jelenti, hogy ha a párom szeretne és neki nagyon fontos lenne, hogy legyen, akkor talán bevállalnám.

2021. ápr. 19. 09:58
 44/62 anonim ***** válasza:
64%

#43: Na az olyan férfiaktól kell óvakodni, mert annak tényleg csak a saját élvezete a fontos és mellette még igénytelen is. Sosem lenne gyomrom olyan nőhöz, aki csak a pénzemért van velem és én érezném szarul magam, ha a nő csak egyoldalúan kielégítene engem és én nem viszonozhatnám, vagy felesleges lenne, mert az is csak a terhére lenne (hiszen neki a legjobb az lenne, ha semmit se kéne csinálnia, csak a pénzt kapná meg és én már a gatyámba beleélveznék a látványától, utána meg elköszönne és jöhet a következő).


Az ilyen férfiakkal sosem tudtam azonosulni.


Ha nyitott vagy rá, akkor szívesen ismerkednék veled, de ahhoz kicsivel többet kellene megtudnom rólad, hogy eldönthessem, hogy elköteleződnék-e melletted. Mert én is arra vágynék, de ahhoz egy olyan társ kell, akivel egyeznek az elképzeléseink és vannak azért közös pontok, hobbik, tevékenységek.

2021. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:

Nem fogom leírni a nagyvilágnak a privát dolgaimat.

Nálad elköteleződést jelent, hogy ráírsz valakire?

Így tényleg nehéz lehet ismerkedni.

2021. ápr. 19. 10:21
 46/62 anonim ***** válasza:

Nem az jelenti az elköteleződést, ha ráírok valakire, azt azért nem teszem, mert sok ezen az oldalon a troll és a frusztrált nő, akit zavar az, ha egy férfi ráír ismerkedési szándékkal és ennek hangot is ad, hogy mit képzelnek itt a férfiak, hogy van pofájuk itt ismerkedni.


A részleteket privát üzenetben gondoltam, hogy megosztod velem, amennyiben nyitott vagy az ismerkedésre.

2021. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:

#46 Inkább hagyjuk!

Sokszor hallani, hogy a férfiak azért nem kezdeményeznek, mert a nők nem adják meg az egyértelmű jelet. Én most megadtam, erre mindenféle kifogásokkal jössz, hogy sok a troll, meg a nők nem szeretik ha rájuk írsz. Ez egy konkrét helyzet, amiben te azt várod, hogy a nő kezdeményezzen nálad. Hát az a nő nem én leszek.

2021. ápr. 19. 18:05
 48/62 anonim ***** válasza:
Pfú mi lett itt. Szegény kérdezőt túlsavaztátok szerintem. Én sem szeretem a könnyűvérű nőket, de szerintem az alapján amit írt, nem az a kategória. Ne add fel kérdező, tuti találsz valakit aki hozzád való, csak ne alkudj meg és járj nyitott szemmel.
2021. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
#48 Köszönöm, kedves vagy :)
2021. ápr. 19. 19:34
 50/62 moozygoo ***** válasza:
Imádom ezt a nőt xD
2021. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!