Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért evidens a nőknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért evidens a nőknek hogy néhány hónap (1-2) után odabútoroznak a pasiijukhoz?

Figyelt kérdés

Két exemről van szó legfőképp. Érdekes módon 4 hónap után simán odaköltözött az új pasijához, mivel akkor már büdös volt neki albérletet fizetni - illetve 1 kis szobát havi 40+rezsiért - pedig amíg velem volt nem volt ezzel gondja. Így azért nagyon könnyű mindnek "kiteljesedni", meg megélni a szakmai gyönyöröket amikkel elárasztják a facebookot meg az instagramot, hogy ők gyógypedagógusként meg mindenféle művészként hirdetik magukat. Ja, csak a felszín alá nem lát senki, hogy ehhez bizony kellett szerezni egy stabil egzisztenciával rendelkező férfit is, aki alá tol mindent, lakást, kocsit, pénzzel meg bőségesen ellátja. Így aztán rohadtul egyszerű karriert építeni hogy semmiről nem kell gondolkodni, mivel az ő fizukája megy félre, a pasi pénzéből meg vígan éldegél, kirándulgat, utazgat. Mindezt úgy, hogy alig 1 éve vannak együtt. Okádás. Nekem ugye mindig az volt hangsúlyozva hogy hogyan kell spórolni jól - mondjuk úgy nem nehéz hogy neki semmit nem kell költeni - meg hogy milyen gagyi már hogy csak 20 ezres Nike cipőt veszek, mivel az igazán fasza cipők azok 50 ezres Hugo Bossnál indulnak. Aha. Könnyű más fszával verni a csalánt. De tényleg ezt látom nem csak az exeimen hanem a környezetemben levő huszonéves nők nagy részén is. Odabútoroznak pár hónapnyi ismeretség után a pasihoz és onnan osztják az észt mindenkinek, telebsszák a közösségi oldalakat hogy milyen kva idilli a párkapcsolatuk meg mennek baba ruhákat nézni, 300 ezres babakocsit vettek, stb. ÍGY KÖNNYŰ, MARHÁRA. Engem rohadtul felháborít ez, hogy 22-23 évesen így kinyílt a csipájuk, meglátták a lehetőségeket és már mennek is a dolgok könnyebbik oldalát megfogni.


Külön röhej amit az első barátnőm hangoztat, hogy hát ők ugyanannyit tesznek a kapcsolatba a párjával, mert ő is ugyanúgy vesz neki ajándékot minden alkalomra. Ja, csak az a nem mindegy hogy amíg ő vesz 3000 Ft-ért néhány zoknit, addig a pasika kocsit vett neki karácsonyra is. XD Röhej. Meg hogy neki is megvan mindene, kicsit sem a pénz miatt van a csávóval, ugyanis majd ő is ÖRÖKÖLNI fog ennyi meg ennyi földet, házrészt, stb. Ja, majd esetleg 30 év múlva amikor a szülei már nem lesznek. Az azt hiszem hogy mit örököl 30 év múlva nincs hatással a jelenre, ilyenkor ugyanúgy meg kell oldani a lakhatást meg minden egyebet, ami ugye a pasi feladata.



Szerintetek is undorító pénzéhes férgek az ilyenek?


28F


2021. ápr. 16. 08:36
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
79%
Én férfi vagyok 40+. Sem hozzám nem fog költözni senki, sem én nem fogok máshoz költözni.
2021. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
81%

1. Van saját lakásom.

2. Akart már ide pasi 2 hét után beköltözni.

3. Mi közöd ahhoz, hogy más kit választ?

4. Gazdag pasiért kizárólag csak a pénzéért lehet bárki is?

2021. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Most akkor 1-2 hónap vagy 4? :D

Másrészt meg nem értem, miért zavar, hogy ő hová költözött. Az, hogy abban a kapcsolatban hogy oszlanak el az anyagiak, kvára nem a te dolgod és nem is értem, miért zavar téged, ha őket nem zavarja. Azt sem tudod, hogy a nő mennyit fizet a lakásba.

Őszintén szólva savanyú, irigy kis tripáknak tűnsz, akinek az exe talált egy pasit, aki SZERINTED jobb és most elhordod a nőket a sárga földig. LOL


Azt meg megint nem értem, minek kell az ajándékokat összehasonlítani. Ez megint csak az ő dolguk. Van, aki nem az ajándék anyagi értékét nézi, nem az alapján örül valaminek, illetve pl. én ha valami drágább ajándékot veszek a páromnak, nem azért veszek olyan értékben, hogy majd olyan értékben kapjak én is.... Aki ez alapján választ ajándékot, az smucig.

2021. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Amúgy meg 28 éves vagy, az exed - leírásod szerint 22.

A megoldás a problémádra kva egyszerű. Ha olyan nőt akarsz, aki nem a pénzre megy, akkor keress olyan nőt, akinek van pénze. Keress olyan nőt, akinek saját, stabil munkája és stabil bevétele van, és ne 20 évesekkel randizz, akik gofundme-t indítanak, hogy kifizessék az albérletüket :D

2021. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
81%

"Úgy azért nagyon könnyű mindnek "kiteljesedni", meg megélni a szakmai gyönyöröket amikkel elárasztják a facebookot meg az instagramot, hogy ők gyógypedagógusként..."


Az alapkérdés is bosszantó lenne, de megértem a csalódást és a keserűséget, amit ki kell adnod magadtól, de az idézett résztől nem is olvasom tovább, innentől nem érdekel mit akarsz mondani. Aztán a kommentjeidet is megláttam. Nem nehéz nálad jobbat találniuk a lányoknak. :D Kabaré.

2021. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom! Ezek a ferfiak ugy vettek autot karacsonyra a parjuknak, (nekem is azt hozott a Jézuska), hogy azt ÖNSZÁNTUKBÓL akarták! Senki nem tartott pisztolyt a fejükhöz. Akkor mi a gond?
2021. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
86%

Nézd nekünk férfiak nagy részének kell a fiatal lányka, úgy ahogy neked is.

A nőknek pedig olyan férfi kell nagyrészt aki már letett valamit az asztalra, bizonyított az életben. Ehhez hozzátartozik hogy van egzisztenciája.

A kereslet-kínálat így találkozik.

Te se preferálod a korodbeli vagy idősebb nőket, gondolom.

2021. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
87%

Annyira felesleges azon lovagolni, hogy mások mit hogy csinálnak, hogyan élnek. Mit foglalkozol az exeid életével? Neked az már nem mindegy? Tanulj meg a saját házad táján sepregetni és akkor sokkal boldogabb és eredményesebb leszel az életben.


Amúgy meg a látszat sokszor más, mint a valóság. Mi a férjemmel végzős gimnazistaként jöttünk össze. Kb azonos anyagi helyzetűek a családjaink, mondhatjuk, hogy együtt kezdtünk bele a nagybetűs életbe. Én védőnő lettem, ő villamosmérnök. Mondanom sem kell, hogy kb 3-4x annyit keres, mint én(persze így sem úszunk a pénzben). Biztos, hogy sokan, akik nem ismernek minket, rólam is azt gondolnák, hogy csak a pénzért vagyok vele, meg micsoda aranyásó vagyok. Ez ilyen. Nagyon könnyű kívülről ítélkezni meg megbélyegezni embereket, hogy biztos ezért, mert azért él úgy, ahogy. De ez sokszor valótlan. Meg amúgyis, kinek mi köze hozzá...

2021. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
80%
Szimpla irigység és gyűlölet van csak benned, hogy exed folytatja az életét.
2021. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
72%
Te miért nem keresel egy gazdag csajt?
2021. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!