Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért evidens a nőknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért evidens a nőknek hogy néhány hónap (1-2) után odabútoroznak a pasiijukhoz?

Figyelt kérdés

Két exemről van szó legfőképp. Érdekes módon 4 hónap után simán odaköltözött az új pasijához, mivel akkor már büdös volt neki albérletet fizetni - illetve 1 kis szobát havi 40+rezsiért - pedig amíg velem volt nem volt ezzel gondja. Így azért nagyon könnyű mindnek "kiteljesedni", meg megélni a szakmai gyönyöröket amikkel elárasztják a facebookot meg az instagramot, hogy ők gyógypedagógusként meg mindenféle művészként hirdetik magukat. Ja, csak a felszín alá nem lát senki, hogy ehhez bizony kellett szerezni egy stabil egzisztenciával rendelkező férfit is, aki alá tol mindent, lakást, kocsit, pénzzel meg bőségesen ellátja. Így aztán rohadtul egyszerű karriert építeni hogy semmiről nem kell gondolkodni, mivel az ő fizukája megy félre, a pasi pénzéből meg vígan éldegél, kirándulgat, utazgat. Mindezt úgy, hogy alig 1 éve vannak együtt. Okádás. Nekem ugye mindig az volt hangsúlyozva hogy hogyan kell spórolni jól - mondjuk úgy nem nehéz hogy neki semmit nem kell költeni - meg hogy milyen gagyi már hogy csak 20 ezres Nike cipőt veszek, mivel az igazán fasza cipők azok 50 ezres Hugo Bossnál indulnak. Aha. Könnyű más fszával verni a csalánt. De tényleg ezt látom nem csak az exeimen hanem a környezetemben levő huszonéves nők nagy részén is. Odabútoroznak pár hónapnyi ismeretség után a pasihoz és onnan osztják az észt mindenkinek, telebsszák a közösségi oldalakat hogy milyen kva idilli a párkapcsolatuk meg mennek baba ruhákat nézni, 300 ezres babakocsit vettek, stb. ÍGY KÖNNYŰ, MARHÁRA. Engem rohadtul felháborít ez, hogy 22-23 évesen így kinyílt a csipájuk, meglátták a lehetőségeket és már mennek is a dolgok könnyebbik oldalát megfogni.


Külön röhej amit az első barátnőm hangoztat, hogy hát ők ugyanannyit tesznek a kapcsolatba a párjával, mert ő is ugyanúgy vesz neki ajándékot minden alkalomra. Ja, csak az a nem mindegy hogy amíg ő vesz 3000 Ft-ért néhány zoknit, addig a pasika kocsit vett neki karácsonyra is. XD Röhej. Meg hogy neki is megvan mindene, kicsit sem a pénz miatt van a csávóval, ugyanis majd ő is ÖRÖKÖLNI fog ennyi meg ennyi földet, házrészt, stb. Ja, majd esetleg 30 év múlva amikor a szülei már nem lesznek. Az azt hiszem hogy mit örököl 30 év múlva nincs hatással a jelenre, ilyenkor ugyanúgy meg kell oldani a lakhatást meg minden egyebet, ami ugye a pasi feladata.



Szerintetek is undorító pénzéhes férgek az ilyenek?


28F


2021. ápr. 16. 08:36
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%
9. most komolyan az a bajod, hogy nem akar eltartani egy herét?:)
2021. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

#11


Egy lyukat miért jobb eltartani? :)

2021. ápr. 16. 09:11
 13/38 anonim ***** válasza:
83%
Jó, hát egy az, hogy az égvilágon semmi közöd nincs hozzájuk. A másik meg az, hogy vannak konzervatívabb párok is. A nő kevesebbet visz haza, de a láthatatlan munkát ő végzi el. A nő kevesebbet visz haza, de a gyerekkel ő fog otthon maradni, a gyereknevelés oroszlánrészét ő fogja elvégezni. A nő kevesebbet visz haza, de este ő rak főtt ételt az asztal, ő miatta van tiszta ruha a szekrényben, stb. Nem a nőket kellene hibáztatnod ezekért a kapcsolatokért, én nem egy férfit ismerek, akiknek elvárása, hogy a nő végezzen házimunkát, legyen “igazi” anya, feleség, de cserében nem is kell annyit dolgoznia, mert “eltartja”. Mi ezzel a baj? De erre úgyis azt fogod válaszolni, hogy ezek a nők semmit nem csinálnak, csak meresztik, meg körmöshöz járnak, meg hasonlók. És? Te pénzed? Te fizeted nekik? Nem? Akkor meg? Ha a párjuknak ez így jó, így boldogok, akkor hogy jössz te ahhoz, hogy okádéknak hívd őket? Ezek a férfiak beleegyeztek ebbe a helyzetbe, miért csak a nőket hibáztatod?
2021. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
49%
#9: örülnél neki ha mindenki annyira lúzer lenne, hogy felveszi ezt a kesztyűt ugye? Csak hogy én egy mikromilliméternyit sem érek kevesebbet azáltal, hogy te nekiállsz itt trollkodni. Vannak nyilván akkora lúzerek az életben, akiknek nincs más lehetőségük kiszabadulni a posványból, mint a más által előteremtett egzisztenciába beletenni a seggüket. Ez mindkét oldalra igaz. Ezért nem értem a férfiakat sem, miért hagyják, hogy egy nő azért érdeklődjön felőlük csak, mert biztosítják számukra a lakhatást. Egy igazi férfi sosem hagyná ezt.
2021. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
79%

Miért zavar ez téged? Ha szerinted ezek a lányok pénzéhesek voltak, akkor nem egymást kerestétek.

Az, hogy összebútorozott két ember nem azt jelenti, hogy mindent a pasi fizet. Vagy ennyire belelátsz a kapcsolatukba?

Ismerek olyan példákat, ahol a csaj fizet többet a házba. Sőt, olyat is, ahol mindent a csaj fizetett, a pasi nem is dolgozott. Akkor most én is általánosítsak, hogy minden pasi a pénzt keresi?

Én sem voltam soha gazdag, vagy lett volna elég pénzem. De nem bosszankodom azon, hogy másoknak jobban megy.

2021. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Huuu, de megy megint a lotyók védése. Blue Pillel alaposan átitatott oldal ez.
2021. ápr. 16. 09:19
 17/38 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell védeni a “lotyókat”, mert nem csináltak semmi rosszat. Benne vannak egy kapcsolatban, amibe ők is, meg a párjuk is beleegyeztek. Az egyetlen ember akinek problémája van, az te vagy.
2021. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
83%

Vótmá'.

Akkor is kiderült a kérdezőről hogy egy írigy f@szfej. 😆

2021. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
78%

Ne védem a lotyókat, csak nem értem, hogy ez téged miért zavar. Van aki szerelmet keres a kapcsolatban, van akinek a pénz a fontosabb. De azért elég nagy általánosítás, hogy a nőknek evidens mindaz, amit leírtál.

Ha te nem ilyen nőket kerestél akkor mit stámít, hogy mással most boldogok? Keress olyat, aki nem a pénzre hajt. (Több van, mint hiszed...)

2021. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
15%
Ebben a rendszerben evidens egyesek élősködése. Teljesen elfogadott a másik házába bepofátlankodni, a másik erőforrásaival hencegni, majd váláskor kisemmizni állami erőszakkal a feminista bíróságon.
2021. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!