Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Leírnátok néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Leírnátok néhány mondatban egy olyan esetet, amikor egy nő elutasított titeket és ez nagyon megviselt?

Figyelt kérdés
A részletekre lennék leginkább kíváncsi. Miért volt olyan fájdalmas az adott kudarc, mennyit próbálkoztatok, miért nem sikerült, mikor jöttél rá, hogy reménytelen az ügy stb...

2021. márc. 20. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Hat, amikor meg PUA-t tanultam akkor volt olyan hogy tok jol elkeztunk beszelgetni egy lannyal, es tok kedves volt meg minden, azt hittem mar telefonszam elkeres stb lesz, erre fel egyszer csak bekozolte hogy most mennie kell mert lassan visszater a ferje a bankbol. Hat a pofam leszakadt, tenyleg ugy ereztem tokre megvan a kapcsolat.

Egy masik PUA-s story, egy elado csajszival szurtem ossze a levet, nalam joval idosebb volt, tokre azt hittem hogy minden okes lesz, erre fel kiderult hogy a ferje mellett kacerkodik velem. Szexchat minden volt, de amikor odakerultunk hogy athivtam magamhoz megszunt a beszelgetes.

2021. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pua...l
2021. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerelmes voltam az egyik osztálytársamba. Azt hittem ő is szerelmes belém, tok kedves vilt velem, csomószor mosolygott rám stb. Nagyon szép és nagyon okos lány. 12.-ben a félévi jelentkezés után, nagyon tavolságtartóan viselkedett velem.(én nem mentem továbbtanulni egyetemre) Aztán finoman utalt rá, hogy nem jönne össze olyan pasival, akinek nincs diplomája.:(
2021. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy semmilyen no azt mondta, hogy "nezzel tukorbe te gusztustalan ge..ci"



De inkabb, amikor ismerkedunk, es szo nelkul megszunteti a kapcsolatot, mert talalt egy erdekesebb pasast.

2021. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 éve fesztiválon megismertem egy nagyon szimpatikus és szerintem nagyon szép csajt. Tök jóól elvoltunk, koncertekre mentünk, beszélgettünk, de sajnos csak a fesztivál utolsó előtti napján találkoztunk. Sebaj, gondoltam majd facebookon vagy valahol folytatjuk, de teljesen megváltozott online. Láthatóan nem érdekeltem, alig akart válaszolni, nem kérdezett, nem foglalkozott velem. Aztán rá egy évre kiderült, hogy amúgy a fesztivál alatt is volt már pasija, csak erről nem szólt (egyáltalán nem úgy viselkedett, mint aki foglalt). Ez elég szar élmény, de nem mondanám, hogy olyan nagyon megviselt volna, csak furcsállom ,hogy nem lehet ezt közölni, hogy "bocs amúgy van valakim". Tipikus női játszadozás...
2021. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!