Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Megosztjátok a tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megosztjátok a tinder számaitokat?

Figyelt kérdés

Amire kíváncsi lennék:

- lájkok jelenlegi száma (kis sárga bubi, akiket csak akkor látsz, ha veszel goldot)

- elmúlt egy hét matcheinek a száma

- mennyi ideje regisztráltál

- minimum és maximum korosztály


Köszi ha leírod! Kíváncsi vagyok, hogy csak én vagyok-e béna :D


2021. ápr. 14. 15:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

- lájkok jelenlegi száma: 99+, nemtudom pontosan


- elmúlt egy hét matcheinek a száma: 48


- mennyi ideje regisztráltál: 2 hét


- minimum és maximum korosztály: 18 és 31


Összesen van 113 matchem. Ezekből össz-vissz 2 randim lett. Úgyhogy ne tévesszenek meg a számok, nem sok minden jött össze... 21/F

2021. ápr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%

Március óta van tinderem

Like+99

Match 160 volt amikor utoljára néztem de van hogy nem nézek fel

Ezen a héten 40 match + valamennyi

Korosztály 18-30ig van beállítva

Volt többször tinderem csak ha nagyon elegem van belőle törlöm magam (sajna a nők nagy része egó fényezésre használja meg követő gyűjtésre)

De amikor fél évig fent voltam egy huzamba 850 matchem volt

21/f

2021. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!