Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalásnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak vagy ha nem minek minősítenétek amikor a párod lefekvés után, amikor már azt hiszed a másik is alszik, kiderül, hogy, ő még beszélget messengeren egy jó barátjával aki lány és folyamatosan megosztja vele a napi dolgait?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Semmit. Nekem is van egy jó fiú haverom, de mint pasi egyáltalán nem tudom tekinteni.

Akkor lenne gáz ez, ha tudnám hogy amúgy bejön neki, és nálam is akkor lenne gáz.

2020. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Tudja le nap közben nem stikában és semmi gond. A hálóba meg ha behozza a mobilt, falhoz csapom. Ha az én mobilom hozza, azt is.
2020. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Bizalmam megrendülne és gyanakvó lennék. Ez van, jártam már így, félre is kúrt a "kedves".


Nő és férfi között nincs barátság. Egy bizonyos kor felett pedig nem barátkozni akarok.

2020. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg attól függ, hogy milyen a kapcsolatuk. Semmi baj nincs az ellentétes nemű barátokkal ha be vannak mutatva a párodnak, mindenki tudja, hogy hányadán állnak a dolgok. Hogyha megismered a csajt akkor látni fogod, hogy hogy állnak egymáshoz. Hogyha nagyon titkolja előtted ezt a dolgot az azért gyanús.

Nálunk is vannak ellentétes nemű barátok (inkább haverok) de minden határ szigorúan meg van van húzva. A barát tudja, hogy esélye sincsen bármire ami több mint haverság a párunk pedig tisztában van vele, hogy milyen beszélgetések zajlanak, hogy nincs flörtölgetés meg olyan szerelmes lelkizgetés ami csak egy párkapcsolatba fér bele. Abszolút nem titkoljuk, hogy léteznek ezek a barátok, a másik is láthatja, hogy kivel és mit beszélünk. Nyilván nem úgy, hogy napi szinten átolvassuk egymás üzeneteit, ez nem lenne rendben, privát üzenetet a baráttal szemben sem korrekt megmutogatni másnak. De egymás előtt is bármikor bárkinek visszaírunk, nem dugdossuk a telefont.

Elég kevés infó amit leírtál de nekem ez így eléggé gyanús lenne. Hogyha amúgy nem is tudnál a csajról és csak akkor beszél vele ha azt hiszi nem tudod akkor nem hinném, hogy egyszerű haverkodás. Pláne ha napi szinten történik és olyan dolgokat oszt meg vele amit normál esetben csak a párjával szokott az ember.

2020. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Okkal nincsenek nekem ilyen barátaim az ellenkező nemből. Nem tartom megcsalásnak, de a szememben ez nem egy egészséges kapcsolat jele. Az, hogy valaki a párja mellett éjjel dumálgat ellenkező neműekkel meg lelkizik velük, az nem normális egy kapcsolatban, főleg ha rendszeres. Lehet lepontozni, de sem a magam, sem a párom esetében nem érzem helyénvalónak ezt a jellegű közelséget.
2020. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
5 vagyok, az lemaradt, hogy vannak ellenkező nemű barátaim. De egyikkel sem helyénvaló ezt csinálni. Összeülni egy sörre havonta-kéthavonta vagy a párommal együtt szervezni valamit többedmagammal az oké. Fordulhat is hozzám, ha van olyan baja, amit velem akar megvitatni 4szemközt. Néha rám is írhat apró dolgokkal, ha van közös sorozat vagy játék. De ez az éjszaka lelkizés meg hosszas beszélgetés chatelés nem egy foglalt barát dolga szerintem. Főleg ha ellentétes nemű.
2020. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Megcsalásnak? Dehogy. Semmi.
2020. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van pasi barátom akivel gyakran beszélek. De sosem akkor amikor a párommal vagyok. Ha folyamatában is van beszélgetésünk amikor hazajön a párom végighallgatom a mondatát és leköszönök. Ezt Ő is, én is természetesnek vesszük. Persze van olyan amikor fontos dolgot kell megbeszélnünk, akkor rövidre fogjuk. De hogy este, lefekvés után a napi történéseket megbeszéljem Vele...na, ezt nem tári, és ne is tűrje, mert nagyon nem természetes, egy párkapcoslatban élő sem.
2020. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Egyik barátom is így járt, a csajnak az lett a következő párja, akivel ilyenkor irkált.
2020. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, van valami változás? Azért érdekel, mert ugyanebben a cipőben járok, tele kételyekkel. Én férfi vagyok.
2021. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!