Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen stílusú kezdeményezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen stílusú kezdeményezés megosztja a nőket?

Figyelt kérdés
"Hello baby, tetszel, van kedved ismerkedni?"
2019. márc. 13. 11:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%
Ha jól néz ki, akkor szinte mindegy mit mond. Nekem bejön ez, korrekt, lényegre térő.
2019. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem megosztja, hanem taszítja őket.
2019. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel tuti, hogy elijesztesz minden nőt magad körül. Nagyon lekezelő, nagyképű szöveg.
2019. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
12%
Határozott, magabiztos, nem szerencsétlenkedik és tudja mit akar. Pozitív. Ha jó a külseje, akkor egy randit megér.
2019. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
16%

Attól függ, kinek a szájából hangzik. Ha egy jól öltözött, határozott srác szájából, akit egy nagy baráti társaság kísér, csinos nőkkel, akkor nem kizárt, hogy működik a szöveg.


Az a helyzet, hogy a szövegek többsége azért nem működik, mert olyan pasik próbálják használni őket, akiknek nem illik a személyiségükhöz.


A "bunkó stílus" számos nőnek vonzó, hiába is próbálják itt tagadni. Azok az emberek viszont akik úgy hódítanak, rendszerint elég férfias pasik, és jól áll nekik, ha kicsit lekezelőek. Az egyik helyen beszélgettem a pincércsajjal, ő is mondta, hogy rendkívül bunkó a pasija, de neki ez bejött.


Szóval ne higgy a női legendáknak, nem feltétlenül kell kedvesnek lenned, sőt az esetek egy részében akkor még szarul is járhatsz. Viszont fontos, hogy megváltozz, mert ha csak megjátszod a bunkóságot, akkor elküldenek a faxba, vagy kinevetnek.

2019. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

"Határozott, magabiztos, nem szerencsétlenkedik és tudja mit akar."


Inkább nyegle és proli. Ez csak az amerikai filmekben bejövős.

2019. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
13%
# 6, mert aki 30 éves korára 5 nővel volt és szégyenlős, félénk az jobb? Nem az amerikai filmekben élek, de nekem bejön ha valakinek jó a dumája. 6 szóban elmond mindent, ami fontos. Igen, van kedvem, tökös gyerek.
2019. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%

Meg. Mert látod, az első válaszolónak bejön, nekem nem jönne be.

Nincs ínyemre ha bébizik egy idegen.

2019. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
17%

"Inkább nyegle és proli. Ez csak az amerikai filmekben bejövős."


Amerikai filmekben inkább a ferdítéseket közvetítik (fuss a lány után és a kegyeibe fogad (Pl. 50 első randi, nagyfater beindul)


Az amerikai pite ilyen szempontból valóságosabb (a Stiffler stílusú pasik rendszerint a való életben is nőkkel dugnak).

2019. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem stílusom ez a fajta beszéd, nem jönne be. Van, akinek biztos bejön. Mindenki máshogy szocializálódott, hasonló a hasonlót vonzza.
2019. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!