Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen stílusú kezdeményezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen stílusú kezdeményezés megosztja a nőket?

Figyelt kérdés
"Hello baby, tetszel, van kedved ismerkedni?"
2019. márc. 13. 11:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
6%
# 19, nekem nem. Imponál ha minél több nővel volt.
2019. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
39%

"Nincs semmilyen szerencse és nincs semmiféle sors. Mi magunk vagyunk életünk alakítói."


Nem tudom, hogy a sorsot hogy vetted ide, viszont a szerencse nagyon is valóságos jelenség.


Nézd, egy férfi ismerkedése kb. úgy néz ki, hogy kinéz egy nőt magának, aki tetszik, és mivel van elegendő önbizalma, meg tapasztalata, odamegy, és felszedni. Ha azt nem sikerül, akkor néz egy másik nőt, aki tetszik, és összejön azzal. És boldog, mert olya nővel él szexuális életet/van párkapcsolatban, aki bejön neki, és ez viszonozva is van, ráadásul akkor szed fel nőket, amikor ő akar.


önbizalomhiányos, félénk) pasiknál viszont teljes mértékben a szerencse dönt, vagy mondhatnám azt is, hogy a véletlen. Értem ezalatt azt, hogy ha jókor vannak jó helyen, és megtetszenek egy (rendszerint nekik nem igazán bejövő) nőnek, akkor dugnak. Ha ez nem történik meg, akkor lehet évekre elesnek a szexuális élettől, mivel nekik nincs meg az a képességük, hogy spontán módon felszedjenek egy nőt. Tehát vagy szerencséjük van, és úgy alakulnak a dolgok, vagy sem. TELJES MÉRTÉKBEN ki vannak szolgáltatva a helyzetnek, mivel önmaguk képtelenek irányítani azt. Engem is akkor szopott le egy csaj, ha szerencsém volt, és bejöttem valakinek. Utána évekig elestem a szextől, mivel hiába tetszett XY, képtelen voltam felszedni, szóval VÁRNOM kellett a szerencsés véletlenre.


Egy férfi viszont nem véletlenekre és szerencsés helyzetekre játszik, hanem irányítja a dolgokat. Na, ez a különbség, az önbizalomhiányos pasik és a férfiak között. Előbbiek többsége meg nem tud (és nem is akar) változni, szóval ide-oda dobálja őket az élet.

2019. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%

Nekem elég taszító... Eleve már az, ha bébizik.

És nem... Nem lesz jobb, ha jól öltözött és jó megjelenésű, hanem csak még prolibbnak tűnik.

2019. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
83%
Micsoda kreativitásról árulkodik! :D Aki erre azt mondja hogy tetszik neki és lényegre törő, annak nem jönne be jobban ez? "Dugunk?" Azt hiszem, aki a határozott, ellentmondást nem tűrő férfiállatra vágyik, ez az egy kérdésnek szánt szó az ismerkedés Szent Grálja!
2019. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Rockarc ***** válasza:
67%

#22


Ertem amit irsz, de akkor irjuk le azt is, hogy kinek a keszulekeben van a hiba.


Van olyan ismerosom, aki meg a szuletesi rendellenessege (nyulszaj, es igen latvanyos is) ellenere is ossze tudott szedni csajt, pedig egy plasztikai mutet ma mar nem a vilag vege. JA mindezt ugy, hogy kb 170 centi magas, egy gyarban dolgozik muszakban. Kb az osszes incel mantrat cafolja maga a letezese is.


Na en ezert nem tudok buksit simogatni, amikor beindul az ossznepi mindneki hibas, a nok, a genetika, a penz meg egyeb shithalom dobalgatasa. Csak az nem tud not felszedni, aki nem akar tenni erte. Bezony, egy helyes pofitol, vagy egy bombi slusszkulcstol nem fognak hanyatt esni a nok, ha kozben a sarokban meg az arnyekban bujkal a delikvens.


Aki az introvertaltsag moge bujik az nem ferfi, hanem kisfiu. Nem muszaj mindenkinek szaporodni, es a sex sem jar alanyi jogon senkinek. Aki nem tud pokerezni, az vagy tanulja meg, hogy mit kell csinalni, vagy keressen maganak mas hobbit. Ha erted mire celzok.


42F

2019. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%

25-ös. Felesleges bárkit is meggyőzni. A maratont is sokan lefutják, nekik is két lábuk van, testük, kezeik, fejük. Aztán sokan még 10 méterre is képtelenek.


Az önbizalom sem olyan dolog, ami mindenkinek a születése óta van. Egy önbizalom hiányos ember a szerencsében hisz: odamegy egy nőhöz ha összejön, az nem is az ő érdeme, az csak a szerencse volt szerintük. Ha nem jön össze, akkor az pedig a letaglózó valóság, hogy hát ők tudták hogy ez lesz belőle.


Addig egy egészségez önbizalommal bíró férfi odamegy egy nőhöz, bízik magában, próbál legjobb "tudása" szerint helyt állni. Ha összejön neki, tudja hogy ő dolgozott az ügyön, képletesen vállon veregeti magát. Ha nem jön össze, azt mondja hogy megpróbálta, de tudomásul veszi hogy nem tetszhet mindenkinek. Elkönyveli a tapasztalatot, nem sír, nem kapaszkodik bele mindenféle lelki mentőövekbe, amik megmagyarázzák azt, hogy az ismerkedés az valami földöntúli dolog. Tudja hogy a nők nem egy idegen bolygóról jöttek, tudja hogy a nők nem magasabb rendű élőlények, nem parázik azon, hogy mit is mondhat egy nőnek ami 100%-ban sikert hoz.


Én úgy vagyok vele, hogy nem posztom megmenteni az embereket önmaguktól. Sokan még túl fiatalok, út elején járnak.

2019. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
87%
Szánalmas és pofátlan.
2019. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%

Ismét egy kérdés, ahol páran megsimogathatták a saját buksijukat, előadhatták a szentet és szembeköphették a valóságot.

A Föld pedig tovább forog, az ilyen bunkó stílusú jól kinéző srácokra pedig holnap reggel is lesz kereslet.

2019. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Előző, remélem, ezeket a jelzőket nem rám értetted. Attól, hogy én tettem fel a kérdést, még el lehet vonatkoztatni.

Így a véleményeket olvasva, annyira nem is megosztó, mert a nem tetszésüket kifejezők egyértelműen többségben vannak. Már csak azt nem értem én sem, hogy ha tényleg igaz ez a tagadás, akkor miért nem vállalják egyesek, hogy tetszik nekik? Nemcsak itt, hanem a kinti életben is. Mert nem egy hozzászóló állította azt, hogy egyes nők mást írnak és mondanak, mint ahogyan viselkednek. Ha ez igaz, akkor ezek szerint olyan nagy szégyen ezt bevallani, hogy mégis tetszik ez a fajta kezdeményezés? Hát, nem tudom már, hogy mi az igazság.

2019. márc. 14. 00:42
 30/31 anonim ***** válasza:
82%
#29: Nem, veled semmi probléma. Feltettél egy kérdést, kíváncsi voltál a válaszra. A válaszolók többségére vonatkozott a megjegyzésem. Előre borítékolható volt, hogy a válaszok többsége miről fog szólni. Ezen az oldalon olyan szintű a képmutatás, hogy az már fáj.
2019. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!