Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párok akik külön voltatok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik külön voltatok de kibékültetek, megosztottátok/megosztjátok egymással mi történt az idő alatt?

Figyelt kérdés

Voltunk külön a párommal pár hónapig, olyan időszak is volt hogy nem is beszéltünk. Voltak kalandjaim leginkább búfelejtő céllal.

Én őszintén nem érzem fontosnak bolygatni a külön töltött időt ha nem hat ki a jelenre. Csak az önbizalmát rombolná hiszen elég érzékeny.



2020. okt. 28. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Eszedbe ne jusson ezt kitárgyalni! Olyan szinten maximum, hogy ismerkedtél.
2020. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindent elmondtunk egymásnak. Bár egyikünk se feküdt le mással, utána nem is jöttünk volna össze.
2020. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne nagyon mélyen belemenni ha ezek után boldog kapcsolatot akarsz.
2020. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért mentetek külön, mennyire voltatok kontaktban közben.

Ha "időkérés" volt/vagy eleve arról szólt, hogy átgondoljátok a dolgokat, és tudni lehetett, hogy lesz kettőtők között folytatás, akkor szerintem nem korrekt, ha nem mondod el, még ha fáj is.

Ha zero kontakt lett volna, akkor igaz lehet, hogy nem tartozik a másikra, mi történt ez idő alatt.

Mi is hónapokig külön voltunk, őt érdekelte, mit csináltam, engem is érdekelt, ő mit csinált.

Egy ideig azt mondta, hogy történt ez-az, aztán azóta tagad mindent, hogy csak úgy mondta azokat.. (magától, én akkor nem kérdeztem)

Ezek után hogy bízzak benne?

Szerintem úgy korrekt, ha szóba kerül, akkor elmondod, hogy legyen lehetősége eldonteni, ennek tudatában is szeretné - e veled folytatni.

De ha nem kerül szóba, akkor ne hozd fel, ha nem kíváncsi rá, ennyi.

2020. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!