Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Megosztjátok a tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megosztjátok a tinder számaitokat?

Figyelt kérdés

Amire kíváncsi lennék:

- lájkok jelenlegi száma (kis sárga bubi, akiket csak akkor látsz, ha veszel goldot)

- elmúlt egy hét matcheinek a száma

- mennyi ideje regisztráltál

- minimum és maximum korosztály


Köszi ha leírod! Kíváncsi vagyok, hogy csak én vagyok-e béna :D


2021. ápr. 14. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

- lájkok jelenlegi száma (kis sárga bubi, akiket csak akkor látsz, ha veszel goldot) 39


- elmúlt egy hét matcheinek a száma 13


- mennyi ideje regisztráltál 3 hónap


- minimum és maximum korosztály 30-38


40/F

2021. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Sose volt tinderem, én kimerültem gyakorikérdések.hu végletbe :/
2021. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap hajnali regisztráltam. Tegnap este 8ra 9 matchem és 3 like -om volt. 1 lány írt vissza, de kiderült, hogy egy Perui (szó szerint) aki áttette magát Budapestre tinder passporttal.


2db transzival is matcheltem, őket töröltem.


Jobbra húztam mindenkit, ahol éreztem, hogy lehet esély. A matchek között volt 2db landwhale is.

2021. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ennyire kevesen tinderezünk, vagy nem akarjátok megosztani?

Jöhet privátban is :D

2021. ápr. 14. 17:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma regisztráltam harmadszor. De most is kb. 10 húzás után jött a 12 órás korlát, úgyhogy kapják be!


Elsőnél 2 hónap alatt volt kb. 5 sárga, ami elég idegesítő, nem is foglalkozok vele. Bár ott volt olyan, hogy akkor is úgy maradt, mikor matchel-tünk, ki tudja. Akkor a matchek száma 10 felett volt, de hát nem is érdemes számolni, mert vagy nem válaszoltak egyet se (aki legjobban bejött, írtam neki és szinte azonnal lekapcsolt, na, ennyit is ér a rendszer), vagy nem a legszebbek voltak. Akikkel tényleg lehetett volna valami, az 2, de az egyiknek 9 éve nem volt kapcsolata, a másik meg szűz volt és vallásos. Előbbivel mikor végre eldöntöttem, hogy legyen valami, hirtelen lett barátja, utóbbi meg azóta el van jegyezve, de csak szenvedés lett volna vele, kihasználni meg nem akartam, és jobb is így. 20-40-es korosztály. Egy db egyéjszakás alakult ki egy 13 évvel idősebbel, de erről is a korlátozások tehetnek.


Második teljes csőd, nem is voltak normális képeim nyáron, volt kb. 3 idióta, aki jelölt, abból eggyel beszélhettem, de csak félszavakat, eltűnt. Hamar töröltem magam.


Most meg 1 óra alatt 3 sárga, homályos kép alapján jól néznek ki, de ha nem a 25-32-ben vannak, nem fog kiderülni. Vagy sose érek el hozzájuk. Végre jó képeim vannak és bizakodó vagyok. És most talán fel se adom 2.5 hónap után, a célom legalább 3 egyéjszakás, de ha beakad egy kapcsolat elsőre, az se baj, csak legyen valami. Viszont ha zsinórban jön 3 egyéjszakás, akkor törlöm magam és annyi volt. És ahogy a 2. körben még az idiótával is leálltam, most is így lesz.

Persze nagyon ügyes ez a szemét, az első 15-ben rögtön volt transz...


F30

2021. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5: Na jó... Ezek szerint igazából örülnöm kéne, hogy egyáltalán eddig ejutotottam.
2021. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Lájkok száma: 42

Párok száma: 84

Mióta vagyok fenn: december

Korosztály: 23-30

Életkorom: 28


Volt pár randi, meg 1-2 szex, de alapvetően átütő sikerek nincsenek. Már gondolkodom, hogy törlöm magam.


Csajok alig írnak vissza, már nagyon unom, a befektetett energia sokszorosa a hozamnak/sikereknek...

2021. ápr. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A tegnapi 6 sárga a reggeli folytatáskor 3 matchre váltott, mindnek írtam, aztán lúzer módra otthon hagytam a telefonom, úgyhogy csak este derül ki, válaszolnak-e. Bizakodás 2. rész.
2021. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2019-ben voltam fenn először és utoljára is, miután szakított velem a csajom. Csak elkeseredésemben.

Az elején amíg előresorsol a rendszer sok lájk volt, aztán egyre kevesebb. Match kb. 5-6db ha összejött, közülük kb. 2 írt nekem elsőként, de válaszolni nem válaszolt, másik 2-vel meg nam tartott sokáig a beszélgetés, a maradék pedig nem is reagált semmire.

Szóval kb. 3-4 hónap múlva töröltem magam és inkább hagytam a francba. Értelmetlen.

2021. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-ös és 8-as vagyok, a 3 matchből 3 nem válaszolt 1+ nap alatt, 2-t azóta se dobott ki a rendszer like-ra, egy sárga eltűnt, de jött helyére másik, úgyhogy 3 sárgára várok, hogy kiadja. Képek alapján memorizáltam, mikor jöhetnek, úgy bejönnek, úgyhogy like-ot nyomok rájuk.

De ja, elég elkeserítő egész nap nyomni, a traveladdicteket lekattintani, ha instáján látszik, hogy 1000 feletti a követője, akkor lekattintani, a sok jól kinéző ahogy kelleti magát, és nem tud választani, nevetséges. Nem kellek nekik, ezt értem, de 10 éve ismert csaj 1 év után még mindig ott van Tinderen, szánalmas.

2021. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!