Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam:

- 25 éves vagyok

- tanult, diplomás mérnök vagyok, intelligensnek és tájékozottnak tartom magam

- vékony, de sportos külsőm van

- koromhoz képest elég sok anyagi javam van, amit 95%-ban saját magamnak köszönhetek: 10 milliós autó, lakás hitelre

- 7 éve teljes mértékben önálló vagyok

- környezetem viccesnek tart

- helyt álltam már hosszabb (5 éves) kapcsolatban

- nem vagyok otthonülős: amikor tehetem utazok, természetet járok és mértékkel bulizok

- a visszajelzések alapján helyes vagyok

- nem dohányzom, nincs tetoválásom, nem vagyok szélsőséges rocker, punk vagy hasonlók


Nem kalandot keresek, hanem egy társat, komoly kapcsolatot. Eddig abban az álomvilágban éltem, hogy azért nem találok, mert nem is kerestem. Ezen elkezdtem változtatni, ismerkedek ahol tudok, tinderre is regisztráltam. Nem panaszkodhatok match-ek terén. Veszem is a fáradtságot, hogy ne gagyi szöveget írjak, hanem valami reagálást a profiljára (ami néha még vicces is), de mindig ugyanoda jutok. Beszélgetés, ami egyenlő azzal, hogy jó esetben 6 óránként jön válasz. Hiába van meg az összhang, mindig előjönnek ugyanazok a dolgok: a másik eltűnik pár napra, halogatja a randit, majd én vetek véget a szenvedésnek miután kihúzok egy egyértelmű választ a másikból. Én úgy gondolom, hogy sok energiát fektetek minden lányba, és minden ilyen zsákutca után csalódok, majd egyre értéktelenebbnek érzem magam. Mit csinálok rosszul? Túl unalmas lennék? A tipikus jófiú?


2021. ápr. 13. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Merev vagy (nem olyan értelemben :D) és unalmas a nők számára. Valószínűleg ezek alapján tipikus "karót nyelt" ember benyomását kelted (ettől még nem biztos, hogy igaz is).

Magmautogató, beképzelt, "leszarom típusú" alaknak kell lenni, aki úgy viselkedik, hogy bárkit (mindenkit) megkaphat.

Legalábbis az elején.

Aztán ha valamelyik csaj rajongásig odalesz érted akkor lehet átmenni "normálisba"...

2021. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy unalmas, csak nem a megfelelő emberekkel hozott össze a tinder. Ne bánkódj rajta, maradj olyan amilyen, nem kell bunkóskodni ahogy az első írja. A helyedben nem ismerkednék tinderen, most a covid miatt annyira nem lehet ismerkedni, de én mindenképp a személyes ismerkedést ajánlanám.
2021. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján tök jó parti vagy. Ha nincs is gond a matchekkel, akkor szerintem is hasonló lesz a dolog nyitja, mint ahogy az első írta. Ne akard nagyon, ne tapadj. Kicsit legyél lazább a társkeresésben, "leszarom", foglalkozz a saját életeddel, hadd fusson egy kicsit a lány is utánad. És lássa, hogy van saját életed, nem tőle függsz. Az elején pont ez kell, kíváncsivá teszi. Valószínűleg unalmasnak találnak. Szóval kicsit kevesebb erőlködés, érdekeljed őt jobban, mint téged ő. Látszólag. Aztán ahogy alakul rendesen a kapcsolat, nyilván ez megfordulhat, az elköteleződést, törődést nagyon értékelik a nők. Csak nem így az elején ismeretlenül. Szóval ne fektess túl sok energiát bele randi előtt.
2021. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok (3.), szóval tudom, hogy magam ellen beszélek. De tényleg így működünk :D

Nagyon sokszor mást mond az eszünk, mint a szívünk, hormonjaink. Asszem erre van is itt elég példa.


Az első válaszban azért kicsit túlzás a bunkózás meg magamutogatók, az nem kell, csak egy kis lazaság. Önbizalmat sugall. Gondolj bele, azt mutatja, van egy kerek, teljes életed, nem a társkereséstől leszel/érzed magad sikeresnek. Ha viszont ismeretlenül nagyon futsz utána, akkor azt a benyomást kelti, hogy kétségbeesett vagy (szinte bárki jó, csak lány legyen).

Ezért teljesen más ha kapcsolatban hozod le a csillagokat az égről. Ott már tudja, hogy személyesen neki szól a figyelem, senki másnak, ő számodra a Nő. Ezt imádjuk érezni.

Szóval nem kell takargatni az énedet meg hosszú távon megjátszani. Csak kicsit nagyobb magabiztossággal hozzáállni a párkereséshez. Csomó értéked van. Biztos lesz, aki meglátja, ha nem Juli, akkor Dóri. Ezért megnyugodhatsz, nem kell Julinak teperni, ha flegma. Van másik lány, értékesebb, kedvesebb.

2021. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem nézel ki elég jól. A pénz ma már nem érdekli a nőket. Aki mást mond, azért mondja, mert 10 éve még ez is számított. Talán a kinézeten kívül még annak lehet hatása, ha valamilyen vonzó hobbit jelenítesz meg (pl. motorozás, snowboard), de ebben sem vagyok 100% biztos (még nem próbáltam ki, de ki fogom).
2021. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

"vékony, de sportos külsőm van":


Valószínűleg csak vékony. Én régen, amikor még lehetett csajozni a való életben, volt, hogy a nyári partiszezon előtt fél évet kondiztam, hogy vékony és sportos alkatom legyen. Utólag kiderült, hogy csak vékony voltam simán. A lányoknál azért voltam mégis sikeres, mert a fogyás miatt az állkapcsom jobban látszott, ami egyébként egész jó nekem(viszont könnyen növesztek tokát sajnos).


"koromhoz képest elég sok anyagi javam van, amit 95%-ban saját magamnak köszönhetek: 10 milliós autó, lakás hitelre":


Nekem is van sok pénzem, mégis csóró egyetemistaként sikeresebb voltam, még az interneten is. A helyzet az, hogy az utóbbi 2 évben a Tinderen élesedett a verseny. Korábban azt gondoltam, hogy ha javul a vagyoni helyzetem, tudom tartani a lépést. Nem így lett, mert ma már minden csak a kinézetről szól sajnos.


"7 éve teljes mértékben önálló vagyok":


Ez is olyan, hogy 10 éve még számított. A mai Z generációs nők gondolkodásban egy 12 éves szintjén ragadtak, így náluk nem fontos az ilyesmi.


"környezetem viccesnek tart":


Ez rossz jel. A jó ha magabiztosnak és karizmatikusnak tartanak.


"a visszajelzések alapján helyes vagyok":


Csak az internetes anonym visszajelzések számítanak. Az ismerőseid hazudni fognak.

2021. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5,6: Jaj, mekkora butaságokat írsz :(
2021. ápr. 13. 23:51
 8/16 anonim ***** válasza:

#7: Mondja ezt egy elit kis úri fiúcska, akinek valószínűleg egy kapcsolata volt (az 5 éves), akivel szét is ment, ami nem lángelmére vall, mert ha 5 év kellett, hogy felismerd, nem illetek össze, akkor mamlasz vagy, ha meg ő dobott ki, akkor azért, mert 5 év alatt sem sikerült kiismerni, esetleg talált egy nálad jobbat (még ha az illető egy sittes rosszfiú is).


És itt kérsz segítséget. Közben meg aki válaszol már lehet, hogy 40-50 nőt megdugott és volt 20 rövidebb kapcsolata, ami alapján kicsivel többet tud a női nemről és a párkapcsolatok természetéről, mint te, aki azt az egy 5 éves nődet ismerted, de ezek szerint azt sem igazán, mert akkor vagy nem kínlódtál volna vele 5 évig vagy ha ő hagyott ott, akkor tudtál volna ellene tenni (és mivel pénzed egyre több van, a személyiséged is a kapcsolat elején is ismert volt, kizárásos alapon marad a külsőd, talált egy jobb pasit, egy alfábbat.

2021. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerinted aki humoros, azt már nem lehet magabiztos és karizmatikus. A te fejedben a "visszajelzések alapján" azt jelenti, hogy megkérdeztem a legjobb haveromat vagy az anyámat. Látatlanban hazudtolod meg a külsőmről írt dolgokat. Az csak hab a tortán, hogy a te szemedben ha megromlik egy hosszú kapcsolat, akkor az végig kínlódás volt. Ezek alapján nincs miről beszélnünk szerintem.

Egyvalamiben igazad van, nem itt kellene segítséget kérnem, mert mindig megjelenik egy-két olyan, aki a saját (sérült?) értékrendjét próbálja tényként rákényszeríteni másokra. Ennek ellenére köszönöm neked is, hogy időt szántál a válaszra.

2021. ápr. 14. 08:39
 10/16 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Látod, 9? You care too much: egy idegen is megsért látatlanul, és ennyire a szívedre veszed. Nagyobb belső szilárdság kell, nyigodtabb hozzáállás. Aki ismeretlenül leszól, elutasít, azt szard le. 6,8 ezt jól bemutatta. Alacsony az önértékelésed, hogy ennyire ugrasz rá és bizonyítani akarsz? Ne másnak bizonyíts, főleg ne a lánynak akatj így ugrani az elején.


Amúgy a vékony sportos alkattal nincs semmi gond, nekem a kedvencem. Barátnőmnek meg a macis. Szerencsére nem vagyunk egyformák.

Amúgy 6 írt jó dolgokat is: a humor az jó, passzolást jelent, ha egymásnak bejön a humorotok. De elsőre ezt a szilárd, nyugodt magabiztosságot, karizmát keresik a nők. Az ismerősök meg valóban szépítenek, ha a külsődről kérdezed őket, szóval valóban őszintébbek az anonim visszajelzések, de itt sokféle ízlés van. De ha nagyon csúnya lennél, szerintem te is látnád.

Nem tudom, milyen korosztályban keresgélsz, de szerintem 20 fölött már általános, hogy egyre jobban értékelik a lányok az önállóságot, és egy 25+ pasitól el is várják, szóval ez igenis fontos. De nem feltétlenül a külön lakás, hanem az önálló életvitel, életképesség, talpraesettség.

2021. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!