Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam:

- 25 éves vagyok

- tanult, diplomás mérnök vagyok, intelligensnek és tájékozottnak tartom magam

- vékony, de sportos külsőm van

- koromhoz képest elég sok anyagi javam van, amit 95%-ban saját magamnak köszönhetek: 10 milliós autó, lakás hitelre

- 7 éve teljes mértékben önálló vagyok

- környezetem viccesnek tart

- helyt álltam már hosszabb (5 éves) kapcsolatban

- nem vagyok otthonülős: amikor tehetem utazok, természetet járok és mértékkel bulizok

- a visszajelzések alapján helyes vagyok

- nem dohányzom, nincs tetoválásom, nem vagyok szélsőséges rocker, punk vagy hasonlók


Nem kalandot keresek, hanem egy társat, komoly kapcsolatot. Eddig abban az álomvilágban éltem, hogy azért nem találok, mert nem is kerestem. Ezen elkezdtem változtatni, ismerkedek ahol tudok, tinderre is regisztráltam. Nem panaszkodhatok match-ek terén. Veszem is a fáradtságot, hogy ne gagyi szöveget írjak, hanem valami reagálást a profiljára (ami néha még vicces is), de mindig ugyanoda jutok. Beszélgetés, ami egyenlő azzal, hogy jó esetben 6 óránként jön válasz. Hiába van meg az összhang, mindig előjönnek ugyanazok a dolgok: a másik eltűnik pár napra, halogatja a randit, majd én vetek véget a szenvedésnek miután kihúzok egy egyértelmű választ a másikból. Én úgy gondolom, hogy sok energiát fektetek minden lányba, és minden ilyen zsákutca után csalódok, majd egyre értéktelenebbnek érzem magam. Mit csinálok rosszul? Túl unalmas lennék? A tipikus jófiú?


2021. ápr. 13. 22:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 Nem sértett meg, mert nem írt igazából semmi sértőt. Csak nem akartam szó nélkül hagyni a valótlanságokat / félreértéseket.
2021. ápr. 14. 15:45
 12/16 anonim ***** válasza:

"a te szemedben ha megromlik egy hosszú kapcsolat, akkor az végig kínlódás volt."


Nem. A hitelfelvétel és annak elköltése is az elején csak móka és kacagás, amíg meg nem érkezik az első csekk. De esetenként még utána is, egészen addig a pontig, amíg faltörő kossal ne nem szakítják az ajtót és nem visznek ingatlant meg minden ingóságot.


De ahogy mondtam, van olyan, hogy egy kapcsolat végig jó és utána hirtelen megromlik, de akkor igazából annak az az oka, hogy talált egy nálad jobbat a másik. Tehát akkor mégsem vagy olyan jó pasi. Ennyi.


Minden más esetben te nem figyeltél a jelekre. Úgyhogy annyira volt jó, mint a beszúrt heroin hatása. Az elején, amíg a szervezeted nem emésztette fel önmagát.


De nem akarlak meggyőzni semmiről, nyugodtan könyvelj el sérült értékrendű embernek, csak azért ha majd az élet engem igazol, akkor jussanak eszedbe amiket mondtam.


Férfiként amiket leírtál az egy tök jó dolog, én ugyanilyen tulajdonságú nőre vágynék, mint amilyen te vagy. Nyilván férfi fejjel ezért lettél ilyen, mert te fordítva ugyanígy vagy.


Egy probléma van: Hogy a nő nem erre vágyik. Sok nő maga sem tudja, mire vágyik, hanem az ösztönei és a pillanatnyi hormonális állapota vezérli.


Valószínűleg ezért ért véget az 5 éves kapcsolatod is. Mert az elején tök jó voltál neki, utána meg már másra vágyott, izgalomra, te már túl stabil, túl kiszámítható voltál. Vagy épp csak túl megszokott.

2021. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12: Van igazság abban amit írsz.

Nyilván mindenki a saját tapasztalataiból építkezik, ahogy te is. Csak feltételezem, de az írásod alapján ezek szerint neked minden kapcsolatod úgy ért véget, hogy a nő kirakta a szűrödet. Viszont itt én voltam az, aki szakított, és akár holnap újra kezdené velem az illető, ha én úgy döntenék.

Továbbá ahogy írtad, sok rövid- és szexkapcsolatod volt. Az úgy nem teljesen korrekt, hogy olyan dolgokról próbálsz bölcsességeket mondani, amiben sosem volt részed. Lehet, hogy meg tudtál dugni 50 nőt, de egyet sem tudtál megtartani, mert pont az általad említett 'ösztön és pillanatnyi hormonális állapot' az, amire építkezel. Véleményem szerint pont erre illik a heroinos metaforád: addig tart a hatása, amíg be nem jutsz az ágyába, de utána már semmi mást nem tudsz nekik nyújtani. Bár lehet, hogy neked ez nem is célod.

2021. ápr. 17. 14:51
 14/16 anonim ***** válasza:

"Szerinted aki humoros, az már nem lehet magabiztos és karizmatikus.":



Ezt nem írtam, viszont ha azt mondják rólad, hogy aranyos, meg vicces vagy az arra utal, hogy a kinézeteddel van a gond.

2021. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem is akartam megtartani őket, mert pontosan tisztában vagyok vele, hogy egy nőt csak egyetlen okból érdemes egy férfinek megtartania. Ha gyereket akar tőle és monogám, családi idillben képzeli el az életét.


Minden más EGY FÉRFI számára megalkuvás. Ezt egyetlen férfi sem fogja bevallani, mert azzal értelemszerűen azonnal szinglivé tenné önmagát és minden olyan nőnél rontaná az esélyeit, aki megtudta, hogy az adott férfi így vélekedik. A nők szeretnek hinni a csodákban, tündérmesékben.


De egy férfi egyszerű, nem annyira bonyolult, mint a nők. Vagy a fix punci miatt választanak maguknak állandó partnert, vagy a házimunka miatt, esetleg kellemest a hasznossal felesbe fizetik a rezsit és az albérleti díjat.


Alapvető szimpátia ehhez is kell, csak szerelem nem.


Ezért van az, hogy a nőket nem tudják meggyőzni soha az incelek az igazukról, hogy miért lenne érdemes lejjebb adni az igényeket, mert a nők (akinek 2-nél több agysejtje van) pontosan tisztában vannak vele, hogy ösztönszinten minden férfi egyforma. Illetve nem a külső dönti el, hogy ki monogámabb és ki kevésbé az.


Egy alfa viszont biztosan kiegyensúlyozott, mert sosem érezte azt, hogy hiányt szenvedne nőkből. Mivel mindig BŐSÉG volt nőkből, így kialakult egy autentikus igényszintje. Nem ígér fűt-fát azért, hogy egy nő bugyijába jusson, mert abban nőtt fel, hogy ha határozottan képviseli a szilárd véleményét, akkor is akad nő.


Ezt nem lehet megjátszani. Illetve annyira, mint a gazdagságot hitelből. Nagyon erőltetett és előbb-utóbb lehull a lepel. Egy alfának nem kell megdugni minden felkínálkozó nőt, mert a nők szemében nem az kelti a szimpátiát, hogy egy férfi beledugta 100+ nőbe a farkát, hanem az, hogy ez a férfi beledugHATTA volna, ha akarja.


Ezt akarják szánalmas kisgyerekek megFAKEelni úgy, hogy "Megkaphattam volna, ha kicsit kedvesebb vagyok vele." meg "Ez a recepciós csaj nagyon rám van állva. Alig várja, hogy elhívjam randizni. Azt várhatja." - ez viszont erőltetett és szánalmas.


Amint látod, sokkal összetettebb ez a téma annál, hogy lerendezhető legyen annyival, hogy ha te dobtad a nőt, akkor menőbb vagy. Volt olyan szeretőm, aki miután lebukott szintén visszakönyörögte magát a férjéhez, de ettől még nem lettem volna a férje helyében, büszke meg pláne nem. Mert nem a férje szexuális teljesítménye miatt könyörögte vissza magát, hanem az erőforrásai miatt, meg mert akkor jött rá, hogy én biztosan nem fogok vele összeköltözni.


A nőknek mindkettő kell. Stabilitás és vonzalom is. Csak ugyanaz a férfi a legritkább esetben adja meg nekik ezt.


Mert egy vonzó férfi ostoba lenne lekötni magát egyetlen nő mellett, egy szép és együttélésre alkalmas nő meg ostoba lenne megalkudni akár egy csúnya pénzeszsák mellett, akár egy vonzó segédmunkás mellett. Ha nem érheti el a vonzó pénzeszsákot, akkor a vonzó segédmunkással fogja csalni a csúnya pénzeszsákot.


Ez persze csak sztereotípia. Ha egy nőnek nem fontos a szex (de nem utálja, csak mondjuk semleges), akkor még magasabb státuszra tehet szert, mert nem kell kockáztatnia a csúnya pénzeszsák megcsalásával, ugyanis nincs rá igénye.

2021. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15: Sajnálom ezt kicsit, őszintén. Ha neked egy nő csak egy punci, vagy valaki, aki megcsinálja a házimunkát és befizet a rezsibe, akkor igazán jó dolgokban még nem is volt részed :(
2021. ápr. 19. 18:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!