Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet találni olyan nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni olyan nőt, aki nem akar szülni?

Figyelt kérdés

Megmondom nekem nem sikerült. Voltak sokan, akik elején elmondták, de ahogy telt-múlt az idő, megmondták, hogy mégis akarnak. Utána persze szakítás. Rengeteg nőn vagyok túl, nem értem őket, nem őszinték. Most, hogy 48 vagyok még a 43 éves is szülni akar, hát ez nem lehet igaz. Most olvastam egy 51 éves színésznő most szül, noormális?

Hol lehet tényleg nem szülőkkel találkozni?



#gyerekmentes #nemszül
2021. ápr. 13. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%

Keress olyat akinek már van!


Arra ne gondolj hogy megúszod azt hogy költeni keljen egy gyerekre! Ha nem akarsz saját gyereket ok, de akkor fizetned kell az aktuális párod , már meglévő gyerekére! 😀

2021. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Személy szerint többet is ismerek, huszon-harmincas korosztályban. Viszont szerintem ez egy olyan dolog, hogy hiába volt sziklaszilárd meggyőződése a nőnek egészen 40-es évei elejéig, hogy márpedig neki soha semmikor, amikor közeleg lassanként a menopauza, a kapuzárási pánik, a tudomisénmi, szóval amikor szembesül vele, hogy most vagy soha, akkor simán lehet, hogy beparázik és végül mégis szeretne. Nem feltétlenül gondolom, hogy a korábbi kapcsolataid nem voltak veled őszinték, egyszerűen csak meggondolták magukat. Idővel az ember is változik, lehet ők akkor értek meg a gyerekvállalásra, mert már karrierben, úgy az élet többi területén eljutottak oda, ahova szerettek volna.


Szóval nincs garancia, hogy aki most nem akar, meg az elmúlt években nem akart, az a jövőben sem fog akarni tutibiztosszázszázaléksoha. Így én amondó vagyok, ismerkedj tovább, aztán ki tudja, lehet a következő 45 éves nő már lesz annyira érett, hogy nem akar mindenáron babázni már ilyen idősen.

2021. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

Én nem szeretnék 31 vagyok, már 22 évesen eldöntöttem, aztán a természet is “segített” mivel nem is lehet gyerekem.

Sokan vannak akik nem akarnak keress tovább ne add fel.

2021. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tuti receptem van: nyugodtan ismerkedj, de rögtön az elején szögezd le, hogy nem csak nem akarsz, de nem is lehet. Ha nem sterilizáltattad magad, akkor érdemes bekamuznod valami csúgy örökletes kórságot, így nem lesz gyanús, ha védekezel - és nem is akarnak annyira teherbe esni tőled suttyomban.

Ennek a módszernek az a nagy előnye, hogy rögtön az elején kiszűröd a "reménykedőket", nem raboljátok egymás idejét.

2021. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha nekem hazudna, kidobnám a francba. Nem akarok gyereket, és rohadt gusztustalan lenne az én életemmel játszani, bennem nőne a parazita. Arra gondolnék, hogy ő az, aki titokban akar.
2021. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
A gyakori tele van szülni nem akaró nőkkel. Keress egy kérdést, ahol hangoskodó gyerekre vagy gyerek mellől lelépő apukára panaszkodnak, ott szoktak összegyűlni. Rájuk írhatsz szépen egyesével, hátha lesz aki ismerkedne.
2021. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Több százezer meddő nő van az országban, csak találsz egyet. A másik meg a sterilizálás, azt mindenképp csináld meg, nehogy meglepetés érjen.
2021. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tényleg csak az a legjobb, ha azt mondom, nekem nem lehet gyerekem. Kicsit kellemetlen, hogy ilyen "fogyatékos" vagyok, olyan mintha munkahelyen azt mondanám, hogy meleg vagyok, ne küldjenek el. Az, hogy nem akar szülni és mondja, de én úgy veszem észre, ha megismernek és megszeretnek, úgy gondolják, hogy nekem szülnek és akarnak szülni. Csomószor jártam így.
2021. ápr. 14. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!