Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet találni olyan nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni olyan nőt, aki nem akar szülni?

Figyelt kérdés

Megmondom nekem nem sikerült. Voltak sokan, akik elején elmondták, de ahogy telt-múlt az idő, megmondták, hogy mégis akarnak. Utána persze szakítás. Rengeteg nőn vagyok túl, nem értem őket, nem őszinték. Most, hogy 48 vagyok még a 43 éves is szülni akar, hát ez nem lehet igaz. Most olvastam egy 51 éves színésznő most szül, noormális?

Hol lehet tényleg nem szülőkkel találkozni?



#gyerekmentes #nemszül
2021. ápr. 13. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom, olyan, akinek már van, és az életének ez a része le van tudva
2021. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Illetve vannak olyanok, akik eleve meddők
2021. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekmentes Övezetnek van FB csoportja, esetleg ott. Vannak azért ilyen nők, csak hát kevesebben, mint azok akik akarnak szülni. De nem lehetetlen, ha korban nem akarsz nálad sokkal fiatalabbat, akkor pár év múlva úgyis kikopik a korosztályodból a szülési képesség, így egyre nagyobb esélyed lesz gondolkodásban hasonló párt találni.
2021. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Vigyázz ez egy csapda, a gyerekkel akar magához láncolni. (45 F)
2021. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Keress olyat aki nem is tud és nem is akar, az a biztos.
2021. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Pl. én nem akarok, ismerek nőket, akik nem akarnak. De mondjuk én kapcsolatot sem, az ugyanolyan, mintha gyereked lenne.
2021. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Épp 43 vagyok, jónéhány éve biztosan nem akarok szülni és mindent meg is teszek azért, hogy ez így történjen.


Ezzel együtt én már “könnyen beszélek” van egy 11 éves gyerekem.


Nagyon nem mindegy azért, hogy abszolút nem bírod elviselni a gyerekeket vagy pl te is elvált szülő vagy és csak további saját gyereket nem szeretnél...

Mindkettőt meg lehet érteni ès teljesen igazat adok neked: nőként én is csak pislogok, milyen életkorokban adják egymás alá a nők a lovat, hogy “jajj, dehogy vagy elkésve” (35-40+)


De hogy kicsit lelket öntsek beléd: a válásom után kialakult párkapcsolatom épp azért szakadt meg, mert a majdnem veledkorú partnerem épp a gyerekemmel kialakult szoros kapcsolata nyomán értékelte át a korábbi nagyon szilárd döntését és 45+-osan ébredt rá arra, hogy gyereket szeretne. Ez férfiként is picit sok(k)- igen, tudjuk, képes mindenki a halála órájáig is, de... :)

(Nem volt saját gyereke a korábbi kapcsolataiból)


Átérzem a gondod, de a korrektségen kívül nincs rà semmi megoldás- és az emberek vàltozhatnak. El kell tudnunk fogadni.

2021. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
én mindig tudtam hogy nem akarok, most 19 vagyok és 2 éven belül meddõvé is akarom magam tetetni szlovákiában. :) vannak ilyenek, illetve tényleg a gyerekmentes övezeten kéne ismerkedned.
2021. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
atya ég, le van pontozva mindenki, jobban teszed ha te magad is szülsz még egy magyart.
2021. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
legalább ezt a kérdést meg nem találták meg az õsanyák, akik a szaporodáson kívül mást nem tudnak felmutatni az életükben.:)
2021. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!