Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz olyan nöt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz olyan nöt találni aki nem akar gyereket/nincs is, illetve nem akarja kutyával/macskával pótolni?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfogadni hogy lakásban/házban macska vagy kutya, esetleg bármilyen szörös állat legyen tartva,nagyon undorító,nem higénikus,ször mindenhol,betegség parazitaforrások és büdösek,attól meg rosszul vagyok amikor emberként kezelik öket.


A gyerek ellen meg az a kifogásom hogy nincs elég pénz tisztességesen felnevelni,mert nem akarok rossz életszinvonalt magamnak sem. Szerintem az 500 millios vagyonnal rendelkezök kiváltsága kellene hogy legyen, mert akkor a gyereknek is jut elindulni az életben és a szülöknek sem kell lemondani semmiröl és van aki tovább vigye a vagyont. Átlagként nem látom értelmét mert nekem nagyon nehéz volt nem kaptam semmit tanitatáson kivül szüleimtöl ezért akkor megigértem hogy ilyennek soha nem teszem ki gyereket vagy lesz normális indulótökéje vagy nem vállalok egyet sem.



2020. dec. 31. 08:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Keress egy gyerek és állatgyűlölő nőt. Akinek nincs gyereke és tart háziállatot az nem a gyereket pótolja vele, csak szereti az állatokat. Ha így lenne ahogy írod, akkor senkinek nem lenne állata, akinek van gyereke.
2020. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem ilyesmi volt
2020. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Én az állatokkal ugyanígy vagyok. Házba bármikor lenne szívesen állatom, de lakásba állat hozásával nem szopatnám se magam, se az állatot.


A gyerek dolgot nem értem részedről. Ilyen szar életed volt, hogy inkább meg se születtél volna? Mert most kb ezt mondod. Az élet nem csak akkor lehet boldog és örömteli ha könnyű és semmit nem kell csinálnod, nem kell komolyan megerőltetni magad mert beleszületsz a minimum százmilliós vagyonba. Nem is értem milyen életfelfogás ez, hogy mindent a pénz szempontjából nézel.

2020. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

A macska - ha csakis benti - nagyon tiszta, és nem betegségforrás.


Szőr... hát, szőrözik.

2020. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
#1 Nem kell ahhoz gyerek és állatgyűlölőnek lennie, hogy egyiket se akarja, sok más oka lehet, mint a gyűlölet. (pl.lehet, nem is tud teherbe esni, és allergiás a kisállatok szőrére)
2020. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Keress úgy nőt, hogy nincs meg benne a gondoskodás, a gyengédség, és akkor nem keres egy "szelepet", ahol ezt a babusgathatnékot le akarja vezetni. Meg gondolkodjon úgy, mint te, hogy a pénz a legfontosabb az életben.

Ja, hogy ilyen nő meg nem kéne...

2020. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
5 Nyilván nem az olyanokra értettem. Egyébként az allergiások is tarhatnak állatokat, hipoallergén macskák és kutyák is léteznek. Sőt, olyat is ismerek aki inkább gyógyszert szed, csak tarhasson állatot. Tehát az allergia sem garancia semmire.
2020. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
5 Bocsi, az lemaradt, hogy sok meddő nő szeretne örökbefogadni is, tehát ez sem feltétlen jár azzal, hogy nem akar gyereket.
2020. dec. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Mert a nők többségében megvan, hogy gondoskodjon valamiről. Legyen az gyerek, vagy állat. Most kinek mi a prioritás, vagy esetleg mindkettő.

Amúgy baromi egyszerű dolgod van: adj fel egy hirdetést, hogy keresel egy gyerek-és állatgyűlölő, pénzhajhász, karrierista nőt. :D Jelige: Vagyonnal az élet szép

2020. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

Ilyen nő gyakorlatilag nincs.

Vagy állat, vagy gyerek, vagy valaki, de gondoskodni mind szeret valakiről.

2020. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!