Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz olyan nöt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz olyan nöt találni aki nem akar gyereket/nincs is, illetve nem akarja kutyával/macskával pótolni?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfogadni hogy lakásban/házban macska vagy kutya, esetleg bármilyen szörös állat legyen tartva,nagyon undorító,nem higénikus,ször mindenhol,betegség parazitaforrások és büdösek,attól meg rosszul vagyok amikor emberként kezelik öket.


A gyerek ellen meg az a kifogásom hogy nincs elég pénz tisztességesen felnevelni,mert nem akarok rossz életszinvonalt magamnak sem. Szerintem az 500 millios vagyonnal rendelkezök kiváltsága kellene hogy legyen, mert akkor a gyereknek is jut elindulni az életben és a szülöknek sem kell lemondani semmiröl és van aki tovább vigye a vagyont. Átlagként nem látom értelmét mert nekem nagyon nehéz volt nem kaptam semmit tanitatáson kivül szüleimtöl ezért akkor megigértem hogy ilyennek soha nem teszem ki gyereket vagy lesz normális indulótökéje vagy nem vállalok egyet sem.



2020. dec. 31. 08:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Én nem szeretek gondoskodni senkiről sem,de én már férjnél vagyok.
2020. dec. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Vannak ilyen nők, mellesleg nem kell ahhoz se pénzhajhásznak, se karrieristának lenni, hogy valaki ne akarjon se gyereket, se állatot.
2020. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

1-es az én tapasztalatom az hogy amelyik elutasítja a gyereket általában ott a kutya vagy macska tölti be a szerepét már túl sokszor derült ki nagyon hamar hogy ez a felállás. Puszilgatja az állatot beszél hozzá öltözteti hatalmas pénzeket költ rá, az ágyban alszik vele stb, nekem ettöl kifordul a gyomrom és pótcselekvésnek látom.


Amiröl te beszélsz hogy csak simán bírja az állatokat az a gyerekeseknél vagy gyereket akaroknál figyelhetö meg, tudják hogy hol a helye állatnak nincs emberként kezelve.


3,as

Nagyon nehéz gyerekkorom volt és mostanra kezdtem magam összeszedni ebbe rengeteg munkám van, viszont annyi pénzem nincs hogy én is illetve a gyerek is olyan életszinvonalon éljen amit elfogadhatónak tartok. Szerintem alap kellene hogy legyen valamivel elindulnia a gyereknek, nem tartom etikusnak úgy csinálni hogy vér és verejték várjon rá, ugyanakkor az sem jó hogy én elvegyem magamtól és megint ne legyen mint ahogy gyerekként nem volt.

Ahhoz nagyon sok pénz kell hogy mindkettö teljesüljön. Ezért nem akarok gyereket.

2020. dec. 31. 11:27
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol találhatnék olyan nöt aki se állatot se gyereket nem akar.

Mondjuk állat esetén halat,hüllöket/pók eltürném akváriumban/terráriumban esetleg.

2020. dec. 31. 11:30
 15/21 anonim ***** válasza:
16%

Nekem egyik sincs.

1. Nem lehet

2. Állat nem házba való.

2020. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%

Pedig vannak ilyen nők! Akik utalják a gyerek sírást és közömbösek az állatok iránt is.


Viszont ez a típus általában karrierista, vagy nagyravágyó. Kell neki egy top pasi nagy vagyonnal és csak ingyen akar élni, kihasználni a férfit. Találhatsz ilyet ha erre vágysz.


30/N

2021. jan. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nincs nagy vagyonom és ha lenne is biztos nem akarnék kitartani senkit, mert az nem lenne egyenrangú kapcsolat.
2021. jan. 1. 09:19
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 16-os! A karrierizmus és az ingyenélés kizárja egymást. A karrierizmus - ami nem egy pejoratív szó- viszont nem zárja ki az állatok és a gyerekek szeretetét. Vagy általában a szeretetre való képességet. Én például egy a te szótárad szerint karrierista nő vagyok, vagyis olyan hivatásom van - nem munkám- amibe rengeteg energiát fektetek, amit szívvel-lélekkel csinálok és ennek eredményeképpen ahogy mondani szokás, letettem valamit az asztalra. Ráadásul a munkám kiemelt társadalmi hasznosságú terület. És nem fogok ezért elnézést kérni mástól, aki nem érez magában elég ambíciót vagy nincs ehhez képessége. Attól, hogy sokat és szívesen dolgozom, még képes vagyok a szeretetre, ahogy sokan mások is. Mások gyerekeivel és állataival szuperül kijövök,ők is szeretnek, hiszen pontosan érzik, ki milyen szándékkal közelít feléjük. Nem kevés pénzt áldozok ismeretlen gyerekek és állatok életének a jobbá tételére is, olyanokéra, akik a magukat gyerek és állatszeretőnek vallók hibájából kerültek nehéz, vagy tragikus helyzetbe. Megtehetem, mivel megdolgoztam a pénzért. 10 éve élek jól működő, sőt boldog házasságban, amihez nem kell hozzáfűzni, hogy mennyi érzelmi munka kell. Szeretem a férjemet, szimplán csak sikeres vagyok más területen is, ahogy ő is. Mivel szeretjük a gyerekeket és az állatokat, pontosan tudjuk, hogy a mi életformánkban nem lenne jó nekik. Ezért tudatosan lemondtunk róluk és más formában törődünk velük. A mi speciális helyzetünkben annyit tudunk teljes szívvel vállalni, hogy a házasságunkat működtessük, erre elég a szabad kapcitásunk. Nyilván a rokoni, családi, baráti és munkakapcsolatok működtetése is rengeteg idő és energia. Akit a kérdező keres, az szerintem a tudatos szóval jellemezhető. Sokan vállalnak úgymond gyereket gondolkodás nélkül, aztán kudarcot vallanak. Tudom, mert ismerem azoknak a gyerekeknek a történetét, akiket támogatunk. Na és a kutyákét és a macskákét. Kicsit vegyünk vissza a habzó szájú gyerek és állat fétisből és törődjünk is velük. Ehhez nem kell feltétlenül szülni vagy kutyaszőrt porszívózni a kanapéról. Kérdező, egy intelligens, tudatos nőt keress.
2021. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

#15 vagyok. Bocsánat, hogy nem lehet gyerekem! És bocsánat, hogy én úgy gondolom, hogy állat nemigen jó házban tartani.

Ezt is pontozátok le! 😀

2021. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szerintem az állat nem való házba húzta ki a gyufát,sokan emberként kezelik őket, nekem ez a mentalitás ami nagyon taszító.


18,as köszönöm a választ.

2021. jan. 1. 19:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!