Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom magam csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom magam csúnyának? 31/F

Figyelt kérdés

[link]


Válaszokat főleg nőktöl várom!



2021. ápr. 13. 13:18
 61/100 A kérdező kommentje:
Én az alapján választok, hogy melyik ruhában érzem jól magam vagy vonzónak. Lehet tetszés alapján is, mert az a zöld póló egyáltalán nem tetszik.
2021. ápr. 13. 17:31
 62/100 A kérdező kommentje:
Miért írsz ilyen sokat csak a színekről? Nem akarsz kicsit privátban csevegni?:)
2021. ápr. 13. 17:34
 63/100 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de az a helyzet, hogy 50 múltam. És azért írok ennyit a színekről, mert 22 voltam, mikor 1992-ben megjelent ez a könyv:


[link]


benne a 12 színpalettával, meg a hozzájuk tartozó évszaktípusokkal. Azóta is találgatom, hogy milyen típusúak az adott emberek, ha látok képet, vagy személyesen találkozok valakikkel. (Olyan is van, hogy észreveszem, hogy nem az évszaktípusának megfelelő színre festette be a haját valaki például.) Annak idején még nem ment igazán jól ez a tippelés, de mára szerintem sikerült megtanulnom. Te annyira tipikus ősz vagy, az izzó, narancsos alaptónusú avarszínek állnak neked a legjobban. A másik meg, hogy kicsit hasonlítasz néhány apai ágú rokonomra, pl. apukám fiatalkori fotójára, és ettől kicsit elérzékenyültem. (Bár neki nem barna, hanem hideg zöld szeme volt.)

2021. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy szerelmes vagy belém:D
2021. ápr. 13. 18:05
 65/100 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Túlságosan gyors vagy a következtetés levonással. De nem csak te, ezt már másokon is megfigyeltem itt.
2021. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy csúnya!

Csak a fotó nem túl előnyös.

A személyes kisugárzás fontosabb, de az a képről nem jön át, hogy jó vagy rossz-e.

2021. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem holnap vegyél fel valami normális ruhát, menj ki a kertbe, hogy valami természetes legyen mögötted, a nagymamád hajós képe beleégett az agyamba, aztán hsz-ként küldj egy képet megint. Normális fejet vágj és jó lesz!
2021. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 A kérdező kommentje:
Itt nem normális a fejem?
2021. ápr. 18. 14:01
 69/100 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem az. Ezt te is tudod, ne játszd itt az ostobát.


Lehajtod a fejed, grimaszolsz, stb.


Legyél már egy kicsit életképesebb. Menj ki az udvarra, állj be szembe a nappal (este a legjobb, amikor világos van de nem tűz a nap, meg borús időben) és csinálj magadról egy képet szemből, szemmagasságból, egyenesen tartott fejjel.

2021. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:
71%
Itt MINDENKI próbál neked segíteni, te meg azt várod, hogy a jelenlegi állapotodban a farkadra ugrik valaki. Hihetetlen vagy. Szégyelld magad, és állj neki a tanácsokat megfogadni. SENKI nem fog rádmászni attól, hogy ideraksz egy képet.
2021. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!