Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom magam csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom magam csúnyának? 31/F

Figyelt kérdés

[link]


Válaszokat főleg nőktöl várom!



2021. ápr. 13. 13:18
 11/100 A kérdező kommentje:

Milyen ruhát javasoltok? Szerintem a fehér vagy szürkés kék ing nem áll rosszul rajtam.


Amúgy csodálom, hogy a tartásomat írjátok. Azt hinném, hogy igy is félelmetesen magas vagyok (187 cm).

2021. ápr. 13. 13:42
 12/100 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mondanálak rondának. Tényleg tudsz magadon javítani ha te annak érzed magad. Öltözködésbe én úgy gondolom ,hogy nem kell nap mint nap ingben járnod,ha a munkád nem követeli ezt meg. De vannak trendibb darabok is annál amiben vagy.Ez legyen akár egy sima V kivágású 1 színű póló is pl . Ha képet készítesz magadról figyelj egy kicsit a háttérre. Pl egy netes ismerkedésnél egy természetben lőtt fotó jobban tetszene. Ez az én véleményem. 31 N
2021. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ronda. Mosolyogj. Az öltözködéseden tényleg változtass, mert az gáz.
2021. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
91%

ahogy mondták. mosolyogj, ne fintorogj. és ne húzd be az állad. tanulj meg jó képeket készíteni. légy kedves, légy laza, közvetlen.

Hiszed vagy sem, rengeteg jóképű férfiból ábrándultam már ki, mert unalmasak, vagy taplók.

Nyirasd a hajad rövidebbre

Nekem pólóddal nincs gáz csak nem tudom miért vettél fel kettőt :)

2021. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
5%
Kész...máskor a normális, szabályok kérdések és válaszok törölve, itt meg engedik a moderátorok a privát fotót.
2021. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy egyáltalán csúnya, csak nagyon igénytelen.

A frizurád rossz, nem illik hozzád. A borostád kezeletlen, hagyod, hogy nőjön, ahogy akar. A szemöldököd kész dzsungel (ezt bízzad kozmetikusra). Az öltözeted meg jó, ha most indulsz a kertbe kapálni.

2021. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
100%

Egy jótanács, ne viselj egyszerre kettő mintás ruhadarabot. Egy db csíkos vagy egy db kockás vagy akármilyen ruha legyen rajtad, a többi egyszínű.

Ne viselj egyszerre 2-nél több színt. Ebbe a fekete nem számít bele. (2szín+fekete?) Tehát egy szetted legyen pl fekete farmer, szürke pulcsi, zöld póló. Vagy barna nadrág, fehér póló, barna pulcsi... És így tovább. Érdemes az élénk színekkel is csínján bánni, szóval ez a harsány kék+piros kombináció nem ideális.

Az értelmes ruhák fényéveket javítanak mindenkin.

2021. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 A kérdező kommentje:
De nem vagyok ijesztő? Engem az érdekel legjobban.
2021. ápr. 13. 14:22
 19/100 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért lennél?
2021. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 A kérdező kommentje:
A nézésem, a magasságom, a kicsit creepy mosolyam.
2021. ápr. 13. 14:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!