Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom magam csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom magam csúnyának? 31/F

Figyelt kérdés

[link]


Válaszokat főleg nőktöl várom!



2021. ápr. 13. 13:18
 41/100 anonim ***** válasza:

Bocs, korrigálom magamat, te mégis inkább Sötét Ősz típus vagy:


[link]

2021. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
86%
Minden elismerésem a bátorságodért amúgy, hogy mertél magadról fotót föltenni. Azért voltam megkeveredve a színtípusodat illetően, mert az előnytelen csíkos galléros ing eleve hideg reflexfényt vet alulról az arcodra, és az emiatt keletkező összhatás megzavart.
2021. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez a legjobb fotód, illetve olyanokat írogatsz, hogy félsz egy kapcsolattól 31 évesen, akkor neked nem csak fodrász és stylist kéne, de pszichológus is, meg mondjuk egy kis hobbi, mert jelenleg én azt látom, hogy az az ember aki a képen van, még annak is csak az árnyékába meghúzódó kisember vagy, nem sértésből írom. Konkrétan elképzelem, hogy pár lány próbált feléd nyitni, de ha nekik is ezeket a "creepy stalker" hülyeséget tolhattad, meg az önsajnáltatást, így lenulláztad teljesen az esélyeidet.

Egy moslygósabb, színesebb, és életrevalóbb énedet kéne feltámasztani, talán az lenne a legjobb, ha megkérdeznéd pár lány ismerőseidet, hogy mi a baj veled, mert mi idegenek csak 1 darab képet látunk rólad, és habár sok jó kritikát kaptál, ezt a creepy dumát elsősorban felejtsd el és kezdj valamit magaddal. :D

2021. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
100%
Most kel kell mennem bevásárolni, de majd még visszanézek.
2021. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
75%
Javaslok inkább egy fehér hatter elotti fotozkodást...mert ez igy gáz nagyon
2021. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nagymamád hajós képe a falon a legjobb, meg a tányérfélék XD
2021. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 A kérdező kommentje:
Mindig ez az önsajnáltatás duma.. Nem lehet, hogy csak reménytelen eset vagyok? Jobb, ha beletörődök.
2021. ápr. 13. 16:06
 48/100 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a pulcsid, amúgy teljesen átlagos vagy, ezerszer rondább pasik is vannak nálad.
2021. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 A kérdező kommentje:
Na, köszönöm!
2021. ápr. 13. 16:29
 50/100 anonim ***** válasza:
66%
Ha befotosoppolnák a fejedet az 1848-as felelős magyar kormány tagjai közé, történelemben járatlanok közül senki meg nem mondaná, hogy nem közülük való vagy.
2021. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!