Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat tényleg zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat tényleg zavarja, ha egy nő nem hord fehérneműket, vagy csak én botlottam rossz emberekbe?

Figyelt kérdés
Kiskori fóbia, hogy utálom, ha a bőrömhöz ér a ruha. Mint tudjuk, sem a melltartó, sem a bugyi nem egy kellemes mulatság. Inkább gyakrabban cserélem a ruháimat, csakhogy ne kelljen hordanom azokat. Volt, amelyik férfi igénytelennek tartott, mikor társkeresőztem, holott fürdök rendesen, fogorvosom megdicsért, amiért ilyenek a fogaim, nincsen semmilyen e.ü problémám, vigyázok magamra. Persze az ember azt gondolná, hogy aki így “vigyáz” magára, az elkap valamit, de aki nem lát tovább ennél, azért nem kár.
2021. ápr. 10. 22:51
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
73%

De azt nem vettük számításba, hogy mivan, ha nőnek gondolja magát?! Mármint ugye bekattan a fejébe, hogy ő nő, és maga is elhiszi, hogy nő.


Ezesettben pedig megértem, ha a randipartnerek ki vannak akadva, hiszen senki nem szereti ha "pöcse van a menyasszonynak".

2021. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!